forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Naslovi koji odbijaju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2023 : 08:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

"Miris gladnih dečaka" - Nažalost previše gotivim Peetersov crtež da bi me strip odbio, a bolje da jeste, jer kao što se iz naslova može zaključiti, bez ikakvih problema ulazi u top 5 najlošijih kolorki koje sam do sada imao prilike da iščitam :)

Inače, u svetu video igara Kingdom Hearts franšiza je odavno postavila standard po pitanju naslova koji odbijaju :) link



Prije ce bit u 5 najboljih kolorki.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 26/03/2023 : 09:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Sedam života kopca, Abelard, Lepota tame, Dani što nestaju, i Miris gladnih dečaka. Creme de la creme kolorki :)
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/03/2023 : 10:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ovo Dwayneovo gnušanje nad Blastom i Watchmenima je jedna od bizarnijih izjava koje sam imao prilike pročitati na ovom forumu. Može naziv biti glup, loše, preveden ili smiješan ali teško da bih ga totalno prekrižio samo zbog toga, a kamoli da se osjetim toliko uvrijeđen nad naslovom haha.
Ne znam, zadnji put sam tako razmišljao sa 10 godina kad mi je netko preporučio da pogledam Big Lebowskog. Onak, nije baš apetitlih naziv u dobi kad su ti glavna stvar Predatori i Terminatori. Srećom brzo sam odbacio takvo uskogrudno prosuđivanje.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/03/2023 : 10:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Teško da će me koji naslov odbiti od čitanja, ali kad je već Dwayne otvorio temu, na prvu mi pada Diplomatske kronike. Naslov mi je toliko neprivlačan da se nisam potrudio vidjeti ni tko su autori iako mi je Kolorka najdraža Fibrina edicija. Možda me ovo sad potakne da provjerim kakav je strip.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 26/03/2023 : 11:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Jerry, ne, ne bježi od znojne rulje. Potpuno isto. Blast-Diplomatske kronike. Nisi se potrudio ni vidjeti autore. Ima toga.

Nije me naslov odbio od čitanja već čitanja opisa radnje čak. Tu miješate stvari. A ne radi se o tome da me odbio jer se strip zove "Revolucija na Marsu". To znaš u startu da nije moje.

Kako rekoh, nakon otvaranja topica očekivao sam link iz davnina gdje se pisalo o tome. Ovako, ispada da nas malo ima svjedočanstva.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 26/03/2023 11:11:09
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/03/2023 : 11:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dwayne, ako mogu ovako napisati, a da ostanem u duhu topica, naslovi koji me odbijaju bi bili oni koji su jako hvaljeni od drugih.
Primjer: "Demoni ludila".

Znam da sam si ovom izjavom sad pucao u nogu jer zbog ovog priznanja vjerojatno narednih 10 godina neću doći niti blizu u razmatranje za doktora Zagorologa, ali što mogu kad je tako.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



411 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 26/03/2023 : 12:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Diplomatske kronike je vrhunski strip. Pa samo vidiš da je riječ o Blainu i ne trebaš niti gledati naslov.

CAP-CAP!
Go to Top of Page

NIXA
Starting Member



Croatia
92 Posts

Member since 24/04/2005

Posted - 26/03/2023 : 12:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NIXA a Private Message  Reply with Quote
stripovi u knjizarama su vecinom u foliji i ne mozes ih prolistat... ako je žnj naslov, osrednja neka naslovnica, na prvu ga sigurno necu uzeti... ok.. vratim se doma malo procackam.. mora biti vrhunski da se vratim po njega :) a ako je vrhunski vec sam negdje cuo za njega i planski ga idem uzet..
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/03/2023 : 13:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Teško da će me koji naslov odbiti od čitanja, ali kad je već Dwayne otvorio temu, na prvu mi pada Diplomatske kronike. Naslov mi je toliko neprivlačan da se nisam potrudio vidjeti ni tko su autori iako mi je Kolorka najdraža Fibrina edicija. Možda me ovo sad potakne da provjerim kakav je strip.



Odličan. Top 10 kolorki sigurno. Vjerojatno i Top 5. Nadam se da sam pomogao :)
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/03/2023 : 14:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Teško da će me koji naslov odbiti od čitanja, ali kad je već Dwayne otvorio temu, na prvu mi pada Diplomatske kronike. Naslov mi je toliko neprivlačan da se nisam potrudio vidjeti ni tko su autori iako mi je Kolorka najdraža Fibrina edicija. Možda me ovo sad potakne da provjerim kakav je strip.



Odličan. Top 10 kolorki sigurno. Vjerojatno i Top 5. Nadam se da sam pomogao :)



Bacih pogled na Diplomatske kronike. Deluje kao prilično dobar strip na temu "iza scene" savremene politike.

Ipak, ima toliko sjajnih filmskih političkih satira, od The Candidate (1972), preko Bulworth (1998), do In the Loop (2009), pa ipak ni jedan ne bih stavio ni u Top 100 najboljih filmova.

Da li si siguran da je dovoljno da strip na inteligentan način obrađuje intrigantnu temu i da je automatski Top 5, vrh vrhova?
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/03/2023 : 15:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
E bogme, ovaj topic će na kraju biti i koristan. Bacio pogled na Diplomatske kronike, Blain crtač, zanimljiv preview, mogao bih još i krenuti u nabavku ovog stripa iako je rasprodan.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/03/2023 : 15:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Teško da će me koji naslov odbiti od čitanja, ali kad je već Dwayne otvorio temu, na prvu mi pada Diplomatske kronike. Naslov mi je toliko neprivlačan da se nisam potrudio vidjeti ni tko su autori iako mi je Kolorka najdraža Fibrina edicija. Možda me ovo sad potakne da provjerim kakav je strip.



Odličan. Top 10 kolorki sigurno. Vjerojatno i Top 5. Nadam se da sam pomogao :)



Bacih pogled na Diplomatske kronike. Deluje kao prilično dobar strip na temu "iza scene" savremene politike.

Ipak, ima toliko sjajnih filmskih političkih satira, od The Candidate (1972), preko Bulworth (1998), do In the Loop (2009), pa ipak ni jedan ne bih stavio ni u Top 100 najboljih filmova.

Da li si siguran da je dovoljno da strip na inteligentan način obrađuje intrigantnu temu i da je automatski Top 5, vrh vrhova?



Top 5 Fibrine edicije Kolorka rekoh.

Na ovoj dolje listi ako sam dobro brojao ima 6 Kolorki, tako da, da, siguran sam :)

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=12&TOPIC_ID=52652#2465831

A Top 100 najboljih filmova bih svrha glave stavio političke satire Network (1976) i Walker (1987). I Balkanski špijun.

Edited by - vukozec on 26/03/2023 15:15:25
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 26/03/2023 : 15:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
@alexts

Da, Vukozecu je taj strip u Top 5 Kolorki.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/03/2023 : 15:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

@alexts

Da, Vukozecu je taj strip u Top 5 Kolorki.



U Kolorkama ima izuzetno jakih i značajnih naslova. I remek-dela. Ali s obzirom da mu je taj strip i na ličnoj listi najboljih svih vremena, onda jeste dosledan.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 26/03/2023 : 16:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Imrahil

Prvi put čujem da naslov odbija
Aj prevod, kao recimo čuveni Čovjek Nahvao pa ti deluje wtf ali da smeta originalni naslov



Gle, pretpostavimo da se strip zove "Žnj". Ne bi te pokolebalo da vidiš opis radnje? Ili da ga vidiš tek nakon godinu dana, u naletu nekog extra raspoloženja.
Paka, ne zaj... ovaj, ne umišljaj.



Naslov "Žnj" može samo da me zainteresuje da vidim o čemu se radi i zašto takav naslov. Recimo spomenuti Blast mi je bio mučan za čitanje ali zbog radnje, nimalo zbog imena stripa.

Ozbiljno, prvi put čujem da naslov pravi toliki problem.



Dobro, ovo Žnj je bio loš primjer i odmah sam pretpostavio, ali nisam bio inspirativan.

Ma, ne pravi toliki problem, samo sam naveo "Blast".
Međutim, pazi, moje mišljenje je da ne možemo baš realno otkriti koliki problem pravi naslov jer nam bude izručen uz naslovnicu i onda tako uglavnom zaključimo u koji žanr strip staviti i odredimo se "moj komad", "ne zanima me", "još ću razmisliti". Malo je naslova i naslovnica nakon kojih ostanemo s upitnikom u vezi žanra.

Problem je u tome da sam za "Blast" čuo naknadno, dakle, nemam pojma kakva mu je naslovnica, je li to izmišljena planeta na kojoj su tiranosauri počeli pobunu protiv kralja pršljenova ili inspektor koji rješava kompleksne slučajeve ubojstava. Ali ono, nemam volje ni pogledati.


Edit: Kad sam ga otvorio, bio sam u strahu da će prvi post biti "Postoji već ovakav topic" i link iz 1998.




Kontam na šta misliš ali mi sve deluje da se opterećuješ naslovima bez ikakvog razloga. Ok, Blast bez naslovne i radnje ne govori ništa maltene, može biti o bilo čemu ali zašto bi to pobogu bio problem.
Go to Top of Page

Promys
Starting Member

48 Posts

Member since 03/02/2023

Posted - 26/03/2023 : 19:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Promys a Private Message  Reply with Quote
Recimo Murena... Nema ama baš nikakvo značenje i ne deluje nimalo atraktivno kao naslov. Tek kad pročitaš skontaš da je reč o imenu. Serijal je inače OK.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 26/03/2023 : 20:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Ako se misli samo na to kako je (bukvalno i pogrešno) preveden originalni naslov,
onda je definitivno najslikovitiji primer "Danakilske lopate", zbog čega ne bih nikad kupio strip,
ali nema veze, jer ionako imam tu epizodu i u Stripoteci i u piratskom mekokoričenom albumu.
Jedino što mi se dopada naslovnica na ČK izdanju, ali džaba lepa naslovnica kad je naružio ovakav naslov.


Nego, pošto bi topik ipak trebalo da se odnosi na naslove koji zvuče jednako i u originalu i u prevodu,
uspeo sam i tu da izdvojim par "anti-favorita".

Prvi bi bio "Gospodari ječma". Čuj, "gospodari", bezveze!
Još kad je moj drugar sa faksa nabavio ono Bookglobeovo izdanje 2005. godine, pa nam se pohvalio,
naslov mi je zvučao u prvi mah glupo, a u drugi i svaki naredni mah svakako odbojan.
Niti me privlači mnogo ta tematika... Možda bih, na kraju krajeva, i uzeo odnekud da pročitam, zbog te istorijske podloge u stripu,
ali nikako ne bih voleo da u kolekciji imam strip sa ovakvim naslovom.

Drugi naslov koji mi je odbojan je "Malo drveta i gvožđa" (iliti "Malo drva i čelika" u Fibrinom drugom omnibusu).
Tu mi je sve odbojno, i naslov, i naslovnica, i sama premisa stripa...
Znam da ima stripofila koji su baš oduševljeni tim stripom, al' eto, meni je to sve odbojno.
Kad je izašlo Fibrino izdanje, zavirio sam u ogledne stranice, da proverim da li bi možda mogao da mi se svidi,
i ipak ne, zavir je samo potvrdio utisak koji sam stekao na osnovu onih gorenavedenih faktora...


quote:
Originally posted by Tonto

Jedini naslov koji me može odbiti je zagor protiv zagora... kao da nam nije jednoga dosta.


Eto, kad si ovo spomenuo, kod tih klasičnih serijala, koji imaju te standardne glavne junake i mnoštvo epizoda sa njima,
ako vidim u naslovu "dvojnik", to me automatski odbija. Mislim, čak i ne mora da bude dvojnik u naslovu, ali ako se pojavljuje
u stripu, to mi je u 99% slučajeva odbojno, ne mogu sad da se setim primera da li mi je igde bila simpatična takva epizoda.
Ovo "Zagor protiv Zagora", ako posmatramo samo naslov, čak mi i simpatično zvuči, kao neka zajebancija,
bolje nego "Zagorov dvojnik", odnosno "Zagonetni dvojnik" ili samo "Dvojnik", ali kako god, poenta je da su epizode sa dvojnicima odbojne.

Od Brendona sam, recimo, uzeo nekoliko epizoda da vidim kakav je serijal, uzeću verovatno još poneki broj,
ali znam da epizoda sa naslovom "Zli dvojnik" definitivno neće biti među njima...

Ili, još jedan primer, epizoda Srebrnog Letača sa njegovim zlim dvojnikom mi je isto izuzetno odbojna,
iako nema "dvojnika" u naslovu (beše epizoda "Frankenštajnov zamak" ili tako nešto),
jedino što ima crtački nekih lepih kadrova u njoj, ali priča sa dvojnikom - fuj!


Mek Koj nema alternativu

Edited by - Jozzinelli on 26/03/2023 20:43:42
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/03/2023 : 22:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
"Suva krpa na dnu mora visi" je bio toliko loš naslov, da mislim da pod njim ništa nije ni urađeno.
Go to Top of Page

karuro
New Member



116 Posts

Member since 29/06/2019

Posted - 27/03/2023 : 08:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send karuro a Private Message  Reply with Quote
Siročad. Taj mi naslov nije legao nikad.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2023 : 08:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

Ako se misli samo na to kako je (bukvalno i pogrešno) preveden originalni naslov,
onda je definitivno najslikovitiji primer "Danakilske lopate", zbog čega ne bih nikad kupio strip,
ali nema veze, jer ionako imam tu epizodu i u Stripoteci i u piratskom mekokoričenom albumu.
Jedino što mi se dopada naslovnica na ČK izdanju, ali džaba lepa naslovnica kad je naružio ovakav naslov.


Nego, pošto bi topik ipak trebalo da se odnosi na naslove koji zvuče jednako i u originalu i u prevodu,
uspeo sam i tu da izdvojim par "anti-favorita".

Prvi bi bio "Gospodari ječma". Čuj, "gospodari", bezveze!
Još kad je moj drugar sa faksa nabavio ono Bookglobeovo izdanje 2005. godine, pa nam se pohvalio,
naslov mi je zvučao u prvi mah glupo, a u drugi i svaki naredni mah svakako odbojan.
Niti me privlači mnogo ta tematika... Možda bih, na kraju krajeva, i uzeo odnekud da pročitam, zbog te istorijske podloge u stripu,
ali nikako ne bih voleo da u kolekciji imam strip sa ovakvim naslovom.

Drugi naslov koji mi je odbojan je "Malo drveta i gvožđa" (iliti "Malo drva i čelika" u Fibrinom drugom omnibusu).
Tu mi je sve odbojno, i naslov, i naslovnica, i sama premisa stripa...
Znam da ima stripofila koji su baš oduševljeni tim stripom, al' eto, meni je to sve odbojno.
Kad je izašlo Fibrino izdanje, zavirio sam u ogledne stranice, da proverim da li bi možda mogao da mi se svidi,
i ipak ne, zavir je samo potvrdio utisak koji sam stekao na osnovu onih gorenavedenih faktora...


quote:
Originally posted by Tonto

Jedini naslov koji me može odbiti je zagor protiv zagora... kao da nam nije jednoga dosta.


Eto, kad si ovo spomenuo, kod tih klasičnih serijala, koji imaju te standardne glavne junake i mnoštvo epizoda sa njima,
ako vidim u naslovu "dvojnik", to me automatski odbija. Mislim, čak i ne mora da bude dvojnik u naslovu, ali ako se pojavljuje
u stripu, to mi je u 99% slučajeva odbojno, ne mogu sad da se setim primera da li mi je igde bila simpatična takva epizoda.
Ovo "Zagor protiv Zagora", ako posmatramo samo naslov, čak mi i simpatično zvuči, kao neka zajebancija,
bolje nego "Zagorov dvojnik", odnosno "Zagonetni dvojnik" ili samo "Dvojnik", ali kako god, poenta je da su epizode sa dvojnicima odbojne.

Od Brendona sam, recimo, uzeo nekoliko epizoda da vidim kakav je serijal, uzeću verovatno još poneki broj,
ali znam da epizoda sa naslovom "Zli dvojnik" definitivno neće biti među njima...

Ili, još jedan primer, epizoda Srebrnog Letača sa njegovim zlim dvojnikom mi je isto izuzetno odbojna,
iako nema "dvojnika" u naslovu (beše epizoda "Frankenštajnov zamak" ili tako nešto),
jedino što ima crtački nekih lepih kadrova u njoj, ali priča sa dvojnikom - fuj!





Ček,ne bi ima neki strip u kolekciji jerbo ti je naslov loš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 27/03/2023 : 20:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ček,ne bi ima neki strip u kolekciji jerbo ti je naslov loš?




Ne bih.
Pa šta je tu čudno?
Ljudi nemaju u kolekciji pojedine stripove zbog mnogo banalnijih razloga kao što su povez, štampa/tisak, vrsta papira i slično,
i to iako im se sami stripovi generalno sviđaju, a ovaj mene ni tematski ne privlači kao nešto što bih morao da imam,
mada bih, kako rekoh, mogao da ga pročitam, za razliku od nekih stripova, koje ne bih uzeo ni na čitanje (ali ne zbog naslova).

Mislim, da je strip neka varijacija na temu "Gospodara prstenova", bio bi okej ovakav naslov ,
ali kad se bavi pivom i njegovim proizvođačima, mogao ga je autor jednostavno nazvati "Pivari",
umesto što je upotrebio ovakvu pretencioznu sintagmu.



Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/03/2023 : 10:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ali Jozinelli ti Gospodare ječma nisi čitao, daj pročitaj pa onda reci da li se ta mrcina isplati imati na polici unatoč (slažem se) glupom nazivu.
To je kao da voliš slatko ali ne želiš probat napolitanke iako ih svi hvale. A ti odbijaš probat jer ti je eto, glup naziv. Bez uvrede ali tako razmišljaju djeca u vrtiću.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 28/03/2023 : 12:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nikad me ne bi mogao odbiti neki loš naslov.

Jedino, ako je novi izdavač smislio novo (i čudno) ime, za već poznatog junaka, onda bih se pre opredelio za alternativu koja mi je (opšte) poznata, ako je dostupna.

A složio bih se da je "Gospodari ječma" prilično loš naslov za (u glavnom) vrlo dobar strip. Paradoksalno, ali čak i "Kraljevi ječma" je logičnije.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 17:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macbeth

Ne znam što bih uopće rekao. "Ne sudi knjigu po koricama", pa je zato sudi po naslovu?!
Što se mene tiče, može naziv svakog stripa biti "Ljigavi truli tumor, azbest i trupla", baš me briga, ako je unutra sadržaj koji me zanima, čitat ću.



Taj naslov je naprotiv tako dobar da bi kupio strip samo zbog njega

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 17:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače, nikada ne bih zbog lošeg naslova odlučio ne kupiti strip ako je strip dobar.
Mislim, to mi se čini logično.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000