forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pa meni nece nista

Nije, naravno, zbog moderatora. Nego je to i do postovanja sagovornika, drugih forumasa i vlasnika ovog sajta.



Jao bogte jebo jesi si napravio i neke libertarijanske kike?

Tako pošteno slijediš pravila?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 28/08/2024 : 04:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Aj malo i ja da quotiram:

"Now, see we're sittin' down here, ready to negotiate, and you've already given up your shit. I'm still a mystery to you."
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Možete pričat što oćete, ali stvari, bića i pojave se trebaju imenovati onim što jesu, politčkoj korektnosti unatoč.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Aj malo i ja da quotiram:

"Now, see we're sittin' down here, ready to negotiate, and you've already given up your shit. I'm still a mystery to you."



Mišterija

Ti si burajz sve napiso što misliš, nije to mišterija, već jebiga zabluda.

I još se kao uzrujo što ti je to neko reko.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 28/08/2024 : 04:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
A cekaj ja sam se prevario. Nisi ti ostao kasno, ti si ustao rano!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

A cekaj ja sam se prevario. Nisi ti ostao kasno, ti si ustao rano!



To je, sad samo uzmi lavor, lagano na glavu i stipu White Snake, al unazad.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 28/08/2024 : 04:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Pazi, ovde je 7:11PM i gledam US Open...

Mogu ovako i dalje ali tehnicki govoreci ovo je sada spam (obojice) tako da cu prestati da nastavljam ovaj niz.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Samo se mojne ozljedit, gledajuć penis.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Pardon, tenis, tipfeler...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 28/08/2024 : 04:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
A i dobra je ova feudalna spika, kao što ne spavaš 🤣

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2024 : 13:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Mislim da si u pravu. USA je propustila veliku sansu da ima Rusiju na svojoj strani. Rusija je htela godinama da udje u NATO ali joj je branjeno. Sve je to dokumentovano. Ruski narod ima mnogo vise kulturolosko i istorijski zajednicko sa amerikancima i NATO zemljama nego Kinezi.

Da, i tek ce se videti cemu sve ovo vodi...




Mislim da jako malo ljudi zna da je postojao plan kako bi Rusija ušla u Nato. No nakon dolaska na vlast putlera sve pada u vodu.

Rusija je velika zemlja sa ogromnim prirodnim bogatstvima. Na žalost vlastiti narod nema baš puno koristi od toga. Skoro 50 % stanovništva nema osnovne higijenske i sanitarne uvijete za život.

A što se tiče Ukrajine oni nemaju izbora, brane se ( čak i upad u oblast Kursk je obrambena faza ).

Čitam da dio republikanaca neće podržati Trumpa. Raspetljavaju se nekakve financijske zavrzlame. Otkriva se koliko je ruski kapital upetljan u neke bitne američke stvari.

Francuzi uhapsili bivšeg suvlasnika Vkontakte ( to je nešto kao ruski facebook, iako su korisnici te mreže zemlje koje su bili pod okupacijom sssr-a ), osnivača Telegrama ( ta je usput veliki alat ruske propagande, pa čak i vojske rf ).
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/08/2024 : 13:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva


Ne smetaju meni razvodi, dapače. Meni smeta licemjerje. Puna im usta Boga, obitelji, djece, a onda psuju Boga gdje stignu, varaju kad im se puhne a djeca se često odgajaju sama. Ali zato su redovno u procesiji na Tjelovo, tisuće njih.

I naravno da nisu svi isti, ali su uglavnom svi spremni osuditi nekoga tko je iole drukčiji. Nikad neće osuditi "svojega" iako je pijandura i kockar, ali bauštelac musliman je "pokvaren" jer su eto muslimani takvi. Po mom iskustvu konzervativizam živi samo na riječima, od djela ništa. Narod živi poprilično hedonistički (što meni inače i ne smeta) ali kad pričaju o vrijednostima svi su gotovo pa sveci.

Svima puna usta hrvatstva koje se najbolje pokaže kad zajebu nekog drugog Hrvata da uvale "svog malog" na posao u općini ili još bolje, Elektroprivredi.

Možda je to čisto ljudska priroda i svejedno u kakvom si okružju ljudi će biti licemjeri, ali ja mogu pričati samo o svom iskustvu. A kod nas se uglavnom još uvijek živi u plemenskim zajednicama. Ali smo po riječima našeg Velikog Vođe ujedno i "nositelji Europskih vrijednosti u BiH".



Sve što si spomenuo se odnosi na bilo koga. Na Zapadu je ovo što spominješ postalo gotovo pa normalno. Pridošlice sa istoka su također tu negdje sa ovim novim mentalitetom. No oni ipak bez obzira što im se događa zapadna nastranost opstaju. Još uvijek imaju nekakva plemenska rješavanja međusobnih sukoba. Postoji nekoliko razina rješavanja sukoba, ako to ne upali onda idu noževi u opticaj. Kod njih se zna tko hlače nosi a tko suknju.
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 28/08/2024 : 17:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Zabrinjavajuce vesti stizu iz Texasa. One i ukazuju zasto ce sve osim ubedlijve (landslide) pobede nekoga na izborima sve ostalo biti pod velikim upitnikom. A da li i sa razlogom -- prosudite sami...

Ako ovaj sample uzmemo za reprezentativan (a zasto ne bismo, mnoge "studije" rade isto ili gore) to znaci da je oko 30% ilegalaca bez prava glasa GLASALO negde na teritoriji USA.

Po zvanicnim statistikama *zabelezenih* ilegalaca u USA ima oko 12 miliona. Trivijalnom linearnom ekstrapolacijom dolazimo do 4 miliona ilegalnih glasova. Po nezvanicnim statistikama to moze biti i preko 10 miliona glasova. Ali ajde da kazemo da se pogresilo cak i za ceo red velicine. To je i dalje onda 400000 do 1 milion ilegalnih glasackih listica... A izbori su ovde odluceni sa mnogo mnogo manjim marginama u kljucnim "swing" drzavama.

Obzirom da oni svi glasaju D/levo nije ni cudo sto se R bune. Za R nema ko ilegalan da glasa, to su sve pravi legalni glasaci.

- - -

...ineligible voters have been purged from Texas voters rolls since Senate Bill 1 was signed into law in September 2021, Gov. Greg Abbott said Monday

Senate Bill 1 is a sweeping and controversial election integrity law that bans drive-through voting and empowers poll watchers, among other measures

Abbott said those people removed from voter rolls include noncitizens, the deceased and people who moved out of state

Abbott claims that of the 6,500 noncitizens removed, about 1,930 have a voter history

- - -

Cela vest, nije MSM nego lokalni El Paso izvor:
https://spectrumlocalnews.com/tx/south-texas-el-paso/news/2024/08/26/more-than-a-million-names-purged-from-texas-voter-rolls--gov--abbott-says-
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5801 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 28/08/2024 : 17:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ovdje kažu da je "problem" prenapuhan i da nijedni izbori nisu odlučeni glasovima ilegalaca. Uglavnom se ilegalce "uhvati" prilikom pokušaja registracije, a i to je samo po sebi iznimno rijetko.

https://www.usnews.com/news/politics/articles/2024-05-24/sorting-the-fiction-from-the-facts-about-noncitizen-voting

A tko zna koliko još ima ovakvih likova :D

https://wsvn.com/news/local/florida/more-than-60-years-after-moving-to-the-u-s-florida-man-discovers-hes-not-here-legally/

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25098 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/08/2024 : 17:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Doće moderatori, pa šta će nam se onda desit :D

Jebote led, šta da učinimo da, bow before them :D





Četiri sata ujutru, lake droge, alkohol i dokolica su loša kombinacija. Pričam iz iskustva. Još mu se čini da u pozadini svira RATM.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/08/2024 : 17:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
@Winter, Kod nas i mrtvi glasaju.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/08/2024 : 18:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Zabrinjavajuce vesti stizu iz Texasa. One i ukazuju zasto ce sve osim ubedlijve (landslide) pobede nekoga na izborima sve ostalo biti pod velikim upitnikom. A da li i sa razlogom -- prosudite sami...

Ako ovaj sample uzmemo za reprezentativan (a zasto ne bismo, mnoge "studije" rade isto ili gore) to znaci da je oko 30% ilegalaca bez prava glasa GLASALO negde na teritoriji USA.

Po zvanicnim statistikama *zabelezenih* ilegalaca u USA ima oko 12 miliona. Trivijalnom linearnom ekstrapolacijom dolazimo do 4 miliona ilegalnih glasova. Po nezvanicnim statistikama to moze biti i preko 10 miliona glasova. Ali ajde da kazemo da se pogresilo cak i za ceo red velicine. To je i dalje onda 400000 do 1 milion ilegalnih glasackih listica... A izbori su ovde odluceni sa mnogo mnogo manjim marginama u kljucnim "swing" drzavama.

Obzirom da oni svi glasaju D/levo nije ni cudo sto se R bune. Za R nema ko ilegalan da glasa, to su sve pravi legalni glasaci.

- - -

...ineligible voters have been purged from Texas voters rolls since Senate Bill 1 was signed into law in September 2021, Gov. Greg Abbott said Monday

Senate Bill 1 is a sweeping and controversial election integrity law that bans drive-through voting and empowers poll watchers, among other measures

Abbott said those people removed from voter rolls include noncitizens, the deceased and people who moved out of state

Abbott claims that of the 6,500 noncitizens removed, about 1,930 have a voter history

- - -

Cela vest, nije MSM nego lokalni El Paso izvor:
https://spectrumlocalnews.com/tx/south-texas-el-paso/news/2024/08/26/more-than-a-million-names-purged-from-texas-voter-rolls--gov--abbott-says-



meni ovo upravo izgleda kao priprema izborne krađe od strane republikanaca, odnosno kao maksimalno otežavanje registracije novih birača (legalnih građana)
i da, u članku se spominje da je jedna od kategorija izbrisanih oni koji su osuđeni za kriminalna djela
nije valjda da osuđenici u texasu ili usa gube pravo glasa, a mogu se birati u bijelu kuću - molim pojašnjenje
u hr je hdz-u par puta falilo glasova, pa su stigli od zatvorenika i pomoraca:)
a i mrtvi glasaju
i to uvijek za desne

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 28/08/2024 : 19:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Dakle pripremite se za veliki obracun uskoro:

MRTVI PROTIV ILEGALNIH

Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 30/08/2024 : 16:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute
Ateista sam ali bogami radije bi da mi dete uci bibliju nego ovo. Biblija je barem stara hiljadama godina i 90% enkapsulira mudrost covecanstva i kodekse ponasanja. Ovo novo se pojavio zadnjih 10ak godina -- nemoguce je bioloski da su se ljudi toliko promenili u zadnjih 10 godina i da sada ima 5000 gendera i da ogroman broj populacije odjednom hoce da menja pol itd.

Umrece to kao i Marksizam. Samo treba izdrzati i paziti da ti ne ostete decu dok se ludost ne zavrsi. Srecom ovde to moze preseljajem.

EDIT: vise mislim na Idaho nego Texas...



Update slucaja gde se u levoj Californiji na drzavnom univerzitetu koji finansiraju svi poreznici devojci ne dozvoljava da diplomira Computer Science zato sto nije napisala dovoljno ideoloski submisivan obavezan esej iz gender studies (vise o tome na prethodnim stranama ove teme).

JA: Let me know how the madness with xxxxx was resolved, I'm really interested

ODGOVOR:
Today she has a meeting with the "professor" and the dean of the Women gender and queer studies department. Indeed, that is the name of the department that organizes the required course in Comp Science at CalPoly.
With the help of a lawyer, she wrote a letter detailing why the allegations were not true.
I'll call in the afternoon.


JA: It's not urgent, call me when it's done

- - - - -

U svakom slucaju, ja svoju decu na ovakvu skolu ni u ludilu necu slati.

Ako neko zna slican ekstrem sa "desne" strane, recimo neko ko studira Inzenjering da ne moze da dobije diplomu sa drzavne skole koju izdrzavaju poreznici (ne privatne religiozne i slicno) ako nema napisan esej iz neke desne teme neka slobodno napise ovde. Ja nisam cuo za nista slicno.

I ponovo: ja nemam nista protiv toga da neko "predaje" i "uci" ove teme i da na tome i doktorira ali da se to ne finansira iz novca svih poreznika od kojih je 40% u Kaliforniji (a 50% u USA) protiv te ideologije. Neka se pusti da free market poslova odluci da li ta diploma vredi ili ne i ko bi zaposlio te ljude i sta bi radili da zarade platu. Ali da ne budu obavezne za ljude koji hoce da uzmu diplomu iz nauke i inzenjeringa i ostalih nevezanih oblasti (a to su prakticno skoro sve).

Moje misljenje je ako bi ovo prestali da vestacki subsidize-jemo i pustimo da free market ponude i potraznje poslova regulise da bi sve samo nestalo za nekoliko godina... Nadam se da ce se to i desiti svuda pa cak i ovde u Kaliforniji. Razum uvek pobedi na kraju ili barem ja tako u svojoj naivnosti mislim...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 30/08/2024 : 17:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/harris-je-promijenila-stav-o-migraciji-i-busenju-nafte-u-intervjuu-objasnila-zasto/2594435.aspx

šta su je pritisnule korporacije? i naftaški lobi? da ovako mijenja retoriku?
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 30/08/2024 : 17:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

https://www.index.hr/vijesti/clanak/harris-je-promijenila-stav-o-migraciji-i-busenju-nafte-u-intervjuu-objasnila-zasto/2594435.aspx

šta su je pritisnule korporacije? i naftaški lobi? da ovako mijenja retoriku?



Ne citam/gledam nikakve unapred priremljene intervjue sa prijateljskom stranom ali svaka "cudna" promena politike (recimo Newsom odjednom sada izbacuje beskucnike iz centra San Francisca sto sam pominjao ovde nedavno) se lako objasnjava priblizavanjem izbora.

Evo npr benzin je u Kaliforniji bio skoro $7 za galon a sada je $3.5. NISTA se na trzistu oila i benzina nije promenilo u zadnjih mesec dana da cena benzina padne DUPLO u najvecoj drzavi USA. Jednostavno cena benzina je bila nesto sto se zameralo Newsomu i levima i on je sada i to spustio do izbora. Kao i situacija sa propalim SF.

Ne brini, vratice se to na staro samo da dobiju izbore...

Ocekuj jos "cudnih" odluka Kamale...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/08/2024 : 18:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by kiky

https://www.index.hr/vijesti/clanak/harris-je-promijenila-stav-o-migraciji-i-busenju-nafte-u-intervjuu-objasnila-zasto/2594435.aspx

šta su je pritisnule korporacije? i naftaški lobi? da ovako mijenja retoriku?



Ne citam/gledam nikakve unapred priremljene intervjue sa prijateljskom stranom ali svaka "cudna" promena politike (recimo Newsom odjednom sada izbacuje beskucnike iz centra San Francisca sto sam pominjao ovde nedavno) se lako objasnjava priblizavanjem izbora.

Evo npr benzin je u Kaliforniji bio skoro $7 za galon a sada je $3.5. NISTA se na trzistu oila i benzina nije promenilo u zadnjih mesec dana da cena benzina padne DUPLO u najvecoj drzavi USA. Jednostavno cena benzina je bila nesto sto se zameralo Newsomu i levima i on je sada i to spustio do izbora. Kao i situacija sa propalim SF.

Ne brini, vratice se to na staro samo da dobiju izbore...

Ocekuj jos "cudnih" odluka Kamale...



ovdje se uopće ne radi o promjeni politike
ona je prije 2019 zastupala politiku zabrane frackinga, ali je od zabrane odustala kada se priključila kampanji 2020. kao bidenov izbor za vp, jer su se odlučili za takvu politiku
i cijeli ovaj mandat je prošao bez zabrane, pa bi logično bilo da bi upravo zabrana bila promjena politike
a biden / harris administracija je na day one vratila ameriku u klimatski sporazum i vratila državne poticaje za obnovljive izvore, koje je trump ukinuo, dakle potiču 'zelenu tranziciju', ali bez zabrane


if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 30/08/2024 : 20:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote


U srcu zemlje, duboko u tlu,
Američki san se proteže kroz noć i dan.
Čelik probija kroz stijene i pijesak,
Tražeći tekuće zlato, crni sjajni bljesak.

Bušilice zavijaju, dok zemlja drhti,
Pod nogama radnika koji snove prti.
Čuju se pjesme, motori huče,
Dok nafta izvire iz tamne muče.

Tamo, gdje polja nisu zasađena žitom,
Već toranj stoji, ispunjen nadom skritom.
Cijevi se pružaju, kao korijenje drevnog hrasta,
A nafta teče, sve dok zora ne izrasta.

Bazen crne tekućine, ispod američkog neba,
Izvlače ga mukom, jer profit treba.
Ali u toj žurbi, zaboravljaju cesto,
Da zemlja krvari, da nešto nije mjesto.

Nafta se pumpa, rijeke novca teku,
Ali zemlja šapće: "Osjetit ćete neku."
Jer dok plamenovi gore, u noći i danu,
Ostavlja se rana, duboka u tlu, kao u planu.

Američki san se na nafti gradi,
Ali svaki san ima svoje zasade i hladi.
I dok crni zlato s tla uspinje,
Hoće li se sjetiti što zemlja u sebi čini?

Jer možda jednog dana, kad bušilice stanu,
I crni izvori presuše, nestanu,
Sjetit će se ljudi tih dana i snova,
Kad su vadili naftu, iz srca svog krova.

Edited by - Zoroasterixx on 30/08/2024 20:20:29
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2817 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/08/2024 : 21:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Razlog zbog kojeg gradovi na zapadnoj obali tek sada pokušavaju ukloniti beskućnike iz centra gradova je odluka Vrhovnog suda od 28.6.2024. da to smiju napraviti. Prije toga je vrijedila odluka federalnog suda da je kažnjavanje beskućnika zbog spavanja na otvorenom u suprotnosti s 8. amandmanom.

Čišćenje glasačkih listi je normalna stvar koju sve savezne države rade redovito. Redovito je i da u državama u kojima su na vlasti republikanci pokušavaju skinuti s liste što više potencijalnih glasača demokrata, posebno crnih. Prije 4 godine su skinuli desetke tisuća crnih glasača pod izlikom da nisu više stanovnici Georgie. To je završilo na sudu gdje je vještak (profesor McDonald s University Florida) napravio skriptu kojom je prošao kroz administrativne zapise i našao 80.000 ljudi koje su izbacili iako su imali zapise da su stanovnici države.

Edited by - Ernie Pike on 30/08/2024 21:43:00
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 30/08/2024 : 21:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
E konacno nesto potencijalno dobro. Ovo cu da odslusam. Preko 4 sata ali mislim da ce vredeti.

Lex Fridman intervjuise poznatog lika sa ultra levice i osnivaca levicarskog think-tanka The Young Turks.
https://en.wikipedia.org/wiki/Cenk_Uygur

Cenk Uygur: Trump vs Harris, Progressive Politics, Communism & Capitalism | Lex Fridman Podcast #441

Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000