forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 nrd hrd!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/03/2009 : 11:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote



par imidz kepshna iz zadnjeg Chucka...
neko tamo bash voli BKVa:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 25/03/2009 : 11:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Valja l' to čemu? Cica mi je zapela za oko, ali htio bih još barem jedan razlog za gledanje :)

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/03/2009 : 12:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
nije epohalno ali meni dovoljno zabavno i dobro da ne zalim za utroshenih 45 minuta svoga vremena i pizdim shto nisu sigurni dal tje dobiti i tretju sezonu...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/03/2009 : 13:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ja odgledao prvu i zapocheo drugu sezonu, ali sam shvatio da ga sve cheshce odlazhem i gledam onako da ga odradim a ne shto zapravo uzhivam, i onda prestao. Zabavno je, ali apsolutno nishta posebno.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/03/2009 : 14:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
prva epizoda druge sezone mi je brutalno losha ali sledetjih par(ili beshe desetak) su odlichne...
dopadljivi likovi, dobri odnosi izmedju njih, pristojna kolichina humora i jedino shto smeta su povremene nabudzene akcione scene:))
ono, popkorn fan ali sa shmekom... meni dosta.
tu mi je negde sa Reaperom kojeg si pretpostavljam odustao dosta ranije jer isti postaje odlichan u drugoj polovini prve sezone(gej demoni!!!!!!:)
kada malko zakuvavaju ongoing prichicu i pobegnu od tog standardnog monstrofdvik klishea...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/03/2009 : 14:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Da, sa Chuckom sam otishao dosta dalje od Reapera, koji mi je delovao kao nerdovshtina ala Bafi, samo loshija i manje smeshna. Pored toga onaj debeli comic relief najbolji ortak je ne-pod-noshljiv.

Inache, ja znachajno vishe preferiram monstrofdvik nego neki hevi kontinuitet. Smolvil i X-Files su dobri primeri serija gde je ta veca pricha udri me do zore, a filer epizode spektakularne. Obichno kada razviju neki kontinuitet u toj vrsti serija, to pochne da deluje kao fan fiction. No, eto, nisam gledao Reaper dalje od...rekao bih trece epizode, te je moguce da si u pravu. :)
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3306 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 25/03/2009 : 15:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Meni su freak of the week epizode ocajne... To each his own, I guess.

Sorry, Dekara, je l' trebalo da pricamo o BKV...?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/03/2009 : 16:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
sve dok u postovima preslikavash moje stavove - nije neophodno:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 26/03/2009 : 00:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Inache, ja znachajno vishe preferiram monstrofdvik nego neki hevi kontinuitet. Smolvil i X-Files su dobri primeri serija gde je ta veca pricha udri me do zore, a filer epizode spektakularne. Obichno kada razviju neki kontinuitet u toj vrsti serija, to pochne da deluje kao fan fiction. No, eto, nisam gledao Reaper dalje od...rekao bih trece epizode, te je moguce da si u pravu. :)



Cccc, pa zar jedan lostovac da više ceni filinove (ili, kako ih sad zovu, "antologije") od mitologije? ;)

Šalu na stranu, i Smallville i X-Files imaju isti problem: mitologija je previše razvučena, i scenaristi u stvari pojma nisu imali šta da rade sa njom. (s tim što su antologijske epizode XF genijalne, a Smallvillea su negledljivo loše)

To je u Buffy (i Dr Who) lepo rešeno: svake sezone, nova mitologija, odnosno novi stori ark. Znaš gde ide, znaš kad se završava, nema previše opasnosti od razvlačenja, i napraviš ritam sezone tako da u početku idu monster of the week priče, a kako se sve približava kraju sezone, tako su epizode sve povezanije. Odlično rešenje.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/03/2009 : 18:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Cccc, pa zar jedan lostovac da više ceni filinove (ili, kako ih sad zovu, "antologije") od mitologije? ;)

Ti vec objasni i moje stanovishte, al aj i ja da ponovim: da su sve dobre kao u Lostu, ne bi mi smetale. :)
Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 30/03/2009 : 16:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara




par imidz kepshna iz zadnjeg Chucka...
neko tamo bash voli BKVa:))



Neverovatno, ali skoro pa identičan komentar sam imao na jednom drugom forumu.

Inače, da, guraju oni BKVa i od ranije... Serija je ok, zabavna, ali se vidi da McG pokušava da uvali njegovu fensi nabudženu akciju i scenario na svakom koraku(ko se zezn'o i gledo Charilie's Angels, zna o čemu pričam). Poslednja epizoda i prikazivanje vrha Fulcruma valjda dovoljno govori... Ali je meni serija idalje veoma gledljiva.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 31/03/2009 : 00:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Setimo se i ovoga...

Go to Top of Page

forsaken demon
Junior Member



Pitcairn Island
468 Posts

Member since 13/08/2004

Posted - 31/03/2009 : 20:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit forsaken demon's Homepage  Send forsaken demon a Private Message  Reply with Quote
Da, da i to me sam se nasmejao. :)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000