forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Green Lantern
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/06/2011 : 22:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

samo da još john več jednom oladi sa jednim te istim pa ču ga možda opet i počet kupovat :)


Čovječe, ja ne znam je li Johns sada uopće sposoban napisati strip u kojem nekoga brutalno ne ubije ili osakati.

Zar je ovo isti čovjek koji je pisao JSA i Stars and S.T.R.I.P.E.S? Kao da čitam Ennisovog Punishera.

Brightest Day? Strip bi se trebao zvati Bloodiest Day.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 16/06/2011 : 23:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
meni je sve do blackest night bilo do jaja. negdje usred prvog proja BN mi je več malo počelo ić na k___c, ali sam i to odkartao pare za TRI HC (jer jih baš trebaš imat sva tri. i od ove trojice bi preskočio baš "event book"). a za brightest day mi je bilo samo toliko, da vidim gde ide DC (a i to sad nema više neke veze :D).
john bi trebao otić na duži odmor jer svira istu pjesmu več godinama i mene baš ne interesuje više.
da se ne svatimo pogrešno nije samo johns tu zagljivio. i kod marvela ima glivara alio kad je to GL tema neču o tome sad :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 18/06/2011 : 15:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Pogledao film juce, los je kao sto kazu.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 30/06/2011 : 17:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

Mirise mi na ultimativni box office debakl



dal taj born to run ikad gresi

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 30/06/2011 : 19:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Born To Run

Mirise mi na ultimativni box office debakl



dal taj born to run ikad gresi



možda kad je u pitanju morrison
(morao sam. jače je od mene. barem crossed nisam dirao )

ali da, nisam još gledao ovo, a več mi sve u meni vrišti da je težko sranje. deadpool u the corps? deadpool corps. nuff said

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 01/07/2011 : 00:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sloppy

quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Born To Run

Mirise mi na ultimativni box office debakl



dal taj born to run ikad gresi



možda kad je u pitanju morrison



za njega i moora sam nepogresiv !

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 04/07/2011 : 22:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by sloppy

samo da još john več jednom oladi sa jednim te istim pa ču ga možda opet i počet kupovat :)


Čovječe, ja ne znam je li Johns sada uopće sposoban napisati strip u kojem nekoga brutalno ne ubije ili osakati.

Zar je ovo isti čovjek koji je pisao JSA i Stars and S.T.R.I.P.E.S? Kao da čitam Ennisovog Punishera.

Brightest Day? Strip bi se trebao zvati Bloodiest Day.



Uuuuh, moram se složiti. Johnsu valjda nije kompletan dan ako barem jednog od stalne postave stripa nije osakatio ili unakazio :D
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 23/09/2011 : 16:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Pogledao GL film napokon.

Dakle, stvarno treba biti talent za od GL napraviti totalno 'meh' film. Svaka čast scenaristu i redatelju, nije to lako. Zadnji put kad se tako nešto uspjelo tako temeljito napraviti morali su ni manje ni više nego Bryana Singera uzeti i dati mu Supermana...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/03/2012 : 21:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zbog dijelova priče koji mi nisu bili jasni u naslovima vezanima uz Green Lanterne u DCjevih novih 52 odlučio sam malo pročitati neke starije brojeve GL-a. Počeo sa Rebirth i upravo završio s Blackest Night. Što reć nego da je priča takva da te jednostavno tjera da čitaš dalje. Čista uživancija. Sviđa mi se kako je Johns sve skupa zmiksao u jednu veliku kašu koristeći stare događaje i dodavajući nešto svoje. Nakon nekog vremena svi ti wow momenti su mi polako išli na živce ali nisam siguran da li je to zbog toga što sam sve čitao u kratkom vremenu i u komadu. Prije ili kasnije sigurno nastavljam ali sada mala pauza.

Mogo je zakon!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/10/2012 : 11:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tygers
Tales of the Green lantern Corps annual
GLTC TGLTCA 2d | 12 str.
recenzija (najopskurnijeg izdanja ever) by Paka-Zero-one


Abin Sur doznaje za proročanstvo koje predviđa Blackest Night, događaj koji će uzdrmati cijeli DC univerzum više od 10 godina nakon objavljivanja ove kratke priče.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/10/2012 : 11:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Baš sam se izmučio stavljajući ovo gornje izdanje u kontekst na sajtu... Teško je poloviti sve moguće inkarnacije Green Lanterna tijekom svih ovih desetljeća. Ova gore dođe kao spin-off spin-offa (vol. 1 serije).

Dobro da ima detaljnije wikije na temu, inače bi se normalan (čitaj: laik) odmah pogubio: http://dc.wikia.com/wiki/Tales_of_the_Green_Lantern_Corps_Annual_Vol_1_2


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/10/2012 : 11:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Baš sam se izmučio stavljajući ovo gornje izdanje u kontekst na sajtu... Teško je poloviti sve moguće inkarnacije Green Lanterna tijekom svih ovih desetljeća. Ova gore dođe kao spin-off spin-offa (vol. 1 serije).

Dobro da ima detaljnije wikije na temu, inače bi se normalan (čitaj: laik) odmah pogubio: http://dc.wikia.com/wiki/Tales_of_the_Green_Lantern_Corps_Annual_Vol_1_2




Usporedbe radi, ono što su razna Maxi, Almanah i Gigant izdanja kod Bonellijevih stripova, to su Annual izdanja i razni mini-serijali kod DC-jevih i Marvelovih stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/10/2012 : 12:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
E pa da znam to, samo što izdanja ima triput više u Americi nego u Bonelliju; i da ne govorimo o renumeracijama. Kod nas su uostalom neki likovi slabije poznati tako da pričati u nekom annualu minornijeg serijala koji je izašao '86. (od ukupno tri izdanja) nije samo onako iz rukava.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/10/2012 : 13:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Kod nas su uostalom neki likovi slabije poznati tako da pričati u nekom annualu minornijeg serijala koji je izašao '86. (od ukupno tri izdanja) nije samo onako iz rukava.


Ne bih rekao da je Green Lantern 1986. godine bio minoran serijal. Tada je scenarist bio Steve Englehart, koji je serijal pretvorio u jedno od najprodavanijih DC-jevih izdanja.

Danas se pogotovo ne može reći da je Green Lantern minoran serijal.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/10/2012 : 13:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
I opet si u pravu, samo sam ja govorio o minornom s našeg aspekta... Isto tako ne znam jel Green Lantern uopće izlazio na našim prostorima, da ga možemo staviti u važnije junake?!

I mojeg aspekta kao onog koji stavlja recku na sajtu i slaže je u kontekst. Što je bila i poanta mog prvog posta. Koji junak, koja edicija, koja naslovnica, koji autori kad je više priča i tako jer ne postoji ništa u bazi. Za razliku od Bonellija.

No, učim! A na dc.wikiju je super baza.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 29/10/2012 14:01:46
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/02/2013 : 22:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
I, kakve su vaše reakcije na vijest kako Johns više neće biti scenarist?

Koga biste voljeli vidjeti poslije Johnsa?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/02/2013 : 22:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Najtuznija vijest otkad skupljam i pratim stripove..nakon dugih 9 godina oprastam se o svog omiljenog pisca (bar sta se tice Gl)..za mene je skupljanje Green Lanterna zavrseno..zbog njega sam to i pocea pratit i skupljat..iman njegov cili run + ovih par sta imaju izac i veliki dio Tomsijevog Corpsa..najvjerojatnije ce ga Tomasi zaminit ali nije on pisac tog kalibra..kako god bilo ja sam s GL zavrsia..no novu ekipu jla koju on pise s velikim zanimanjem cu pratiti..tako da ce Johns jos uvik nalaziti svoj put do moje police..

jedan veliki naklon za velicanstvenog GEOFFA JOHNSA i njegov run na Green Lanternu..




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/02/2013 22:32:37
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 19/02/2013 : 22:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
koliko je trejdova vezano uz njegov run ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/02/2013 : 22:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

koliko je trejdova vezano uz njegov run ?



Ne znam za trejdove ali ukupno 87 brojeva + Rebirth (6 brojeva)..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 19/02/2013 22:38:59
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 19/02/2013 : 22:39:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
I kažeš,odlično je ? :D

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/02/2013 : 22:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smomo8

I kažeš,odlično je ? :D



Pa to je razlog i zasto sam se zakacia na Green Lantern..prije mi nikad nije bija zanimljiv..run mu je strava..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 19/02/2013 : 23:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Samo da dodam kako ce se vjerovatno nakon Johnsa Green Lantern utopiti u ovu tugu i sivilo pod imenom New 52..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 19/02/2013 : 23:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Kraj jedne ere, kad završi bit će 16 trejdove, znači još 3 za nabavit.
Uživo sam u Green Lanternu od početka do kraja, iako mi je žao što odlazi drago mi je će završit dok je još dobar....
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/02/2013 : 23:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Smomo8

koliko je trejdova vezano uz njegov run ?



Ne znam za trejdove ali ukupno 87 brojeva + Rebirth (6 brojeva)..


Plus Day of Judgment.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 12/08/2014 : 21:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uprising
GL GLV5 31-33 | 96 str.
by Dee

Drevni Durlanci ulaze u posljednju fazu vojnog plana uništenja GL Snaga, opsadom njihovog mobilnog sjedišta na planetu Mogo. Istovremeno, iz zatočeništva oslobađaju se mnogi zarobljeni GL-ovi, kako bi svi zajedno krenuli protiv Durlanaca. No, i Durlanci imaju tajni plan čije je izvršenje već postavljeno u pokret, a i protiv Durlanaca nije lako, budući da je svaki saveznik Zelenih lanterni možda infiltrirani neprijatelj…


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000