forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ultimatum
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 11/11/2008 : 16:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
Potencijalno gori materijal od Ultimatesa3.
Ne samo da necu vise NIKAD kupiti strip koji Loeb potpisuje, nego cu rasprodati i ove sto imam.
Over and out.

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 11/11/2008 : 18:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message  Reply with Quote
Zašto tako grubo?

Diplomiraj brzo i bez puno truda:

http://studirajlukavo.blog.hr/
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 11/11/2008 : 18:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim Spiderman Blue na aukcijama...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 11/11/2008 : 19:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beli luk

Ne vidim Spiderman Blue na aukcijama...


Evo pravog lovca!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 11/11/2008 : 19:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Jbga, leshinarski je ovaj hobi.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/11/2008 : 19:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Mozda se cini grubo, ali Millarovi Ultimatesi (1&2) su meni najdrazi serijali koje je Marvel izdao u zadnjih nekoliko godina. I nakon svega toga, tu uskace jedan netalentirani braindead tipa Loeb i unisti stvar, skoro do temelja.

Ici ce njegovi Batmani na aukcije koliko mi se cini.



Cek, cek, jel pricas o Jeff Loebu (valjda se bese tako zove) koji je radio Long Haloween trilogiju

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 11/11/2008 : 21:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Imam te Batman-e. Long Haloween i Dark Victory su mi super, Haunted Knight sranje, kao i When in Rome. Hulk Gray i Daredevil Yellow su mi isto dobri, pa rekoh da ukompletiram tu sharenicu. To je jedino od Marvel-a sto imam. Stvarno ne podnosim Marvel.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 11/11/2008 : 22:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Budže sa NBCja su shvatile isto što i kolega Kornboy i Loebu dala nogu u dupe, te isti više ne radi na seriji Heroes. Nije da je to nešto bitno pošto su Heroesi prilično loši (kreću od gledljivog do negledljivog), ali valja se i to pomenuti.

Jel' zna neko nešto dobro što je Loeb napisao... ne znam... ove godine?
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/11/2008 : 22:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beli luk

Imam te Batman-e. Long Haloween i Dark Victory su mi super, Haunted Knight sranje, kao i When in Rome. Hulk Gray i Daredevil Yellow su mi isto dobri, pa rekoh da ukompletiram tu sharenicu. To je jedino od Marvel-a sto imam. Stvarno ne podnosim Marvel.



kolko nudiš?
baš si nešto razmišljam ubost Blue s Amazona, pa da ti potom preprodam.

e da, a uskoro će i Captain America: White, ako već nije

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 11/11/2008 22:53:15
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/11/2008 : 23:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

Upravo o njemu.



Pa ne znam....meni je bas super ta Long Haloween trilogija, a drugo od njega nisam nista ni citao

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2008 : 00:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
UuUUuuUuu, još jedan Loeb-bashing thread! Zakon! ;)

Enivej, da, Ultimatum je krš. Od očajne karakterizacije, preko konfuzne radnje, do ne baš najsrećnije Finchove naracije. No, od Loeba se bolje nije ni dalo oečkivati, i mislim da je ovo ako ne final, a ono barem penultimate nail in the coffin Ultimate univerzuma.

Za Loeba stalno volim da ponavljam jednu anegdotu - kad je Loeb bio tinejdžer, u posetu njegovim roditeljima je svartio scenarista Supermana Eliot S! Maggin. Mali Loeb mu je spomenuo ideju za priču - da li Superman svojim delovanjem u stvari pomaže ili domaže ljudskom rodu, da li bi se ljudi brže razvijali kad ne bi bilo Supermana da im pomaže i rešava im probleme? Maggin je tu ideju iskoristio u čuvenoj "Must there be a Superman", i "zaboravio" da spomene da ju je dobio od klinca (izvinuo se godinama kasnije).

Lično smatram da je Jeph Loeb tada rešio da više u životu neće imati originalnu ideju. ;)

I dobro mu ide! ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 12/11/2008 : 09:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Hehe, Djole namirisao krv. Dobro, mislio sam da ces biti mnogo gori.

@fler
Ja to vec imam naruceno kod Pajtaka, pa cekam da mi se javi.
Ako on nema na lageru, cimnucu te.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28973 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/11/2008 : 11:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni ni Long Helloween i Dark Victory nisu bile dobre.

Trouble will find me
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 12/11/2008 : 11:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Dark Victory citao posle Year One, i to mi je leglo kao neki nastavak. Long Haloween sam procitao kasnije, ali i jedan i drugi su mi jako dobro napisani. Klasican triler, nista mindbreaking, ali dobro napisan. Kad ljude zelim da uputim na Batman-a, dam im Year One i Dark Victory.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 12/11/2008 : 19:06:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ja to vec imam naruceno kod Pajtaka, pa cekam da mi se javi.
Ako on nema na lageru, cimnucu te.



ma, nisam ga ni ja još uzeo. čeka na red, kao i spomenuti Dark Victory.
sa Long Haloween sam, pak, zadovoljan.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 12/11/2008 19:07:07
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2008 : 19:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beli luk

Hehe, Djole namirisao krv. Dobro, mislio sam da ces biti mnogo gori.


Nah, nije interesantno šutirati Loeba kad je već pao - odnosno kad je već šutnut sa Heroesa.

Apropo Heroesa, nisu mi jasni ljudi koji kukaju kako se serija iskvarila: sve falinke koje Heores sada imaju, imali su i u prvoj sezoni. Tako da je smešno da se ljudi koji su se pre tri godine kleli kako je to nešto najbolje na teveju sada odjednom kukaju da je negledljivo. Jedini izuteak, i jedini momenat kad su Heroesi bili stvarno, ali stvarno dobri je epizoda Company man u prvoj sezoni. Ali sve ostalo - isto.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 12/11/2008 : 20:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jedan od tih sto se kleo u prvu sezonu. Svidjao mi se taj stripovski smek koji je serija imala, X Men u realnom svetu. Druga mi je bila slabija, ali i dalje gledljiva, a i pravdao sam ih strajkom.
Ovo sada je spanska sapunica, gomila likova, vise se trude da povezu tu gomilu likova nego da pokrenu neku konkretnu radnju. Gledam po inerciji, i ne mogu da zamislim nikakav rasplet koji bi opravdao ovoliku mrsomudnjavu.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3304 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 12/11/2008 : 20:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Apropo Heroesa, nisu mi jasni ljudi koji kukaju kako se serija iskvarila: sve falinke koje Heores sada imaju, imali su i u prvoj sezoni. Tako da je smešno da se ljudi koji su se pre tri godine kleli kako je to nešto najbolje na teveju sada odjednom kukaju da je negledljivo. Jedini izuteak, i jedini momenat kad su Heroesi bili stvarno, ali stvarno dobri je epizoda Company man u prvoj sezoni. Ali sve ostalo - isto.

Ako ti se nije svidela prva sezona, normalno je da ne razumes. Novim epizodama nedostaje ubedljiva motivacija likova, a zapleti jesu, sto cesnjak rece, na nivou spanskih serija. Cini mi se da su im skresali i budzet, mada nisam siguran. Sve je to bilo na malkice visem nivou na pocetku. Konacno, serija je bila nesto novo, barem za TV publiku. Mislim da se se sve svodi na to koliko su ti visoki kriterijumi. Recimo, ja sam pratio i Bionicku zenu...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2008 : 20:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ali to je i dalje X-Men u realnom svetu - pošto su X-Men školski primer španske serije.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3304 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 12/11/2008 : 20:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Ali to je i dalje X-Men u realnom svetu - pošto su X-Men školski primer španske serije.

Ma da, but there are X-Men, and then there are X-Men...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 12/11/2008 : 20:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
True. Nije isto kad piše Whedon i kad piše Austen. Ali su ipak uglavnom - sapunica.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 12/11/2008 : 23:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

nisu mi jasni ljudi koji kukaju kako se serija iskvarila: sve falinke koje Heores sada imaju, imali su i u prvoj sezoni. Tako da je smešno da se ljudi koji su se pre tri godine kleli kako je to nešto najbolje na teveju sada odjednom kukaju da je negledljivo.

Nadam se da ovde ne aludiras na mene, posto se ja nikako nisam kleo u njih.
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2008 : 23:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha
Recimo, ja sam pratio i Bionicku zenu...



i ovom izjavom tvoj kredibilitet po pitanju TV serija se sunovratio vrtoglavom brzinom i nepovratno izlomio na litici neverice

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2008 : 23:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DusMan

quote:
Originally posted by Djole

nisu mi jasni ljudi koji kukaju kako se serija iskvarila: sve falinke koje Heores sada imaju, imali su i u prvoj sezoni. Tako da je smešno da se ljudi koji su se pre tri godine kleli kako je to nešto najbolje na teveju sada odjednom kukaju da je negledljivo.

Nadam se da ovde ne aludiras na mene, posto se ja nikako nisam kleo u njih.




**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 12/11/2008 : 23:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha
Cini mi se da su im skresali i budzet, mada nisam siguran.



onomad chitao neku vest gde su obznanili da je prosechni budzet po epizodi tretje sezone 4 miliona dolara.
neshto chisto sumnjam da su u startu tom cifrom baratali no, bez obzira - smetje bilo smetje ostalo.
samo je trebalo malo vishe vremena da i ostatak zabludele publike to skonta.
e sad josh i Lost da ode u kurac(evo sad tje Loeb tamo da se vrne pa tje Djole motji da se vadi kako je on krivac za to:)) i ja super sretjan.

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!

Edited by - BlekenDekara on 12/11/2008 23:38:48
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 13/11/2008 : 09:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Ako ti se nije svidela prva sezona, normalno je da ne razumes. Novim epizodama nedostaje ubedljiva motivacija likova, a zapleti jesu, sto cesnjak rece, na nivou spanskih serija. Cini mi se da su im skresali i budzet, mada nisam siguran. Sve je to bilo na malkice visem nivou na pocetku. Konacno, serija je bila nesto novo, barem za TV publiku. Mislim da se se sve svodi na to koliko su ti visoki kriterijumi. Recimo, ja sam pratio i Bionicku zenu...



Upps, tek' sad videh ovaj post.

Prva sezona mi je bila gledljiva. Finale mi je bilo okej, jer je imalo wrap up exploding man priče. Company man je, k'o što rekoh, jako, jako dobra.

Druga sezona je smaračina, ali treća je potpuno na nivou prve.

A o kriterijumima - nisam ja snob k'o dekara, gledao sam i *shudder* Smallville... ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000