forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 200

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/06/2021 : 16:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ovi Fibrini: Kriminal 1-7, Zivi mrtvaci 1-4, Punisher 1-6, Arapin buducnosti 1-5, Podmukle Indije, Sin City, Hellboy, Zatamnjenje, Ramireza treba koknuti 1, Drakula, Bagdadski copor, Svi do zadnjeg, Maggy Garrisson, Sigurna zona Gorazde (odlican ali tezak), Katanga, Marsal Bass 1-2 (3 izlazi sljedeci mjesec), Ubojica 1-3, Plast i ocnjaci 1-2 (ljetnja shema), Locke & Key .......



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 09/06/2021 : 16:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Završio sinoć - Bilo jednom u Francuskoj. Kakav strip, kakav dobar strip, odlična priča. Ne znam kako mi je do sada izbjegao, ali uživao sam u svakoj stranici. Početak malo skače, ali kad se uhvati ritam nema van.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29290 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/06/2021 : 16:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se odličan strip je Bilo jednom u Francuskoj!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 09/06/2021 : 22:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote


Prvo čitanje je bilo u ilegalnom skenu. Pripremio sam se na japanske bolesnoće te mi Uzumaki nije teško pao na želudac. Darkwoodovo izdanje sam kupovao kako je izlazilo, više zbog bagatelne cijene i podrške izdavaču nego što me zapanjilo. Drugo čitanje ovog stripa je bilo na porcije, konzumirao sam kako je izlazilo, tankobon po tankobon. Koliko se sjećam više sam proučavao izdanje nego sadržaj jer u to su se doba stripovi čitali brzo. Darkwoodov Uzumaki je odlično izdanje.

Ovo konačno definitivno tvdokoričeno deluksuzno veliko debelo izdanje vrijedi tih novaca. Počeci nekih poglavlja imaju stranice u boji. Dodano je jedno "izgubljeno poglavlje", na razini ali ništa posebno. Između drugog i trećeg čitanja je prošlo, subjektivna procjena, sedamdeset i šest godina te sam pola toga pozaboravljao. Pristup trećem čitanju bio je čist, želio sam užas i Junji Ito bogme isporučuje. Stradanje Shuichijeve majke sam osjetio od jajca prema gore. Čak i poglavlja labavo povezana sa glavnom pričom znoje atmosferu, "trudni komarci" kao uzorak. Odvratnost je dobro otisnuta i isplati se pregledavati detalje. Proračunat industrijski strip, strogo definiranog žanra, ali još ima istu svježinu. Nije ni dana ostario. Preporučujem.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 09/06/2021 : 22:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Pre par dana i ja obnavljah gradivo i iako u drugom i trećem tankobončiću ima par boljki kao celina Uzumaki je obavezno štivo za ljubitelje jezovnika u stripu. Crtež kida
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/06/2021 : 09:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Kad osjetiš hladni znoj na stražnjoj strani vrata znaš da je horor dobar. Ja ga osjetim svaki put kad pomislim na Uzumaki.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/06/2021 : 09:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote


Tema koja sigurno mnoge odbija jer je u ovo doba sveprisutna i teška, pa će nažalost propustiti ovaj odličan strip.

Zaboravite na širu sliku i globalne ideološke sukobe. Priča je POV prvog lica jednine. U njoj brojevi iz agencijskih izvješća postaju ljudi poput nas, odnosno mi postajemo jedni od njih, sa istim temeljnim vrijednostima, emocijama i silama koje nas pokreću.

Preporuka.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 11/06/2021 : 12:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Sumnjiv strip koji odbija jer izgleda kao jahanje na aktualnoj temi, želja da se nešto ušićari na tuđoj muci. Općenito mi stripovi VBZa tako izgledaju, kao, ajmo izdat nešto aktualno, nešto woke, da se vidi da smo osviješteni (iako je Irmina dobar strip).

Ima ga u knjižnici, a nikad me nije ćopila volja da ga posudim. Mislim, možda strip i valja, ali teško je povjerovati u to, za autore nikad nisam čuo, a naslovnica je takva da ne budi želju za čitanjem.

Evo, ti si Vukozeče prvi koji je rekao nešto dobro o stripu, a opet to nije više od dvije rečenice koje ne obećavaju. Ne živi se od priča ljudi kao mi, tj priča ljudi kao ja. Ja živim dosadno i ako je taj strip priča o dosadnom životu, jednoj mirnoj svakodnevnici, čemu to onda čitati? Ako je priča ipak o nećem većem, bojljem, zanimljivijem, zašto izgleda tako bijedno, zašto izgleda kao da se autoru činilo da i nije vrijedna truda?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/06/2021 : 13:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A koliko bi vremena trebalo da prođe prije nego sto se neka "aktualna" tema moze pretociti u strip ili objaviti isti na lokalnom jeziku?


A i kamo bi dosli da se objavljuju samo veseli, smijesni, slatki itd. stripovi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 11/06/2021 13:09:12
Go to Top of Page

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 11/06/2021 : 13:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
Mene ta tema vrlo zanima, i rado bih sam doneo sud o stripu, ali ga nažalost nema ni u AF ni u DW kao i nekih drugih izdanja iz Hrvatske koja me zanimaju (Mzungu Luka, npr). Bilo je i ovde nekih stripova slične tematike, Fabrika knjiga je objavila Niti života, od Kejt Evans, ali tema je tu obrađena iz drugog ugla..
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 11/06/2021 : 13:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A koliko bi vremena trebalo da prođe prije nego sto se neka "aktualna" tema moze pretociti u strip ili objaviti isti na lokalnom jeziku?


A i kamo bi dosli da se objavljuju samo veseli, smijesni, slatki itd. stripovi.






Nikoliko, nemam niš protiv aktualnosti niti teških tema. Nego sam na osnovi naslovne i kraćeg prelistavanja zaključio da je strip loš i da je objavljen samo da se neš ušićari. Možda griješim dušu, ali ne da mi ga se čitati, izgleda stvarno aljkavo
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 11/06/2021 : 13:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Lupano se dotiče pitanja imigranata u petom albumu Starih furuna / prdonja
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/06/2021 : 13:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Aha! I on uskocio na vlak/voz! :D ;)




Nego, ovaj Alpha izasao i na slovenskom i slucajno sam bas danas trazio po knjiznici sta ima, i nemaju ga u popisu, sto mi je cudno.
Sad sam ponovno trazio sa imenom autora, i voila... cudno radi ovaj Cobiss sustav.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 11/06/2021 13:53:51
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 11/06/2021 : 13:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
To je passe. Imigranti su out, migranti su in. Imigranata ima već 1000 godina i čak se i Larecent u Svagdanjoj borbi dotakao sličnih tema, ali sad je doba migranata, tranzita, patnje. U tom smislu je temi najbliži onaj Fotograf Emanuela Guiberta gdje onaj fotograf putuje kroz bespuća da konačno izađe iz Afganistana i nikako da dođe i pati li ga pati i smršavi hrpu kila i čak mu i zubi ispadnu od pothlađenosti, glada i iscrpljenosti
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/06/2021 : 13:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Sumnjiv strip koji odbija jer izgleda kao jahanje na aktualnoj temi, želja da se nešto ušićari na tuđoj muci. Općenito mi stripovi VBZa tako izgledaju, kao, ajmo izdat nešto aktualno, nešto woke, da se vidi da smo osviješteni (iako je Irmina dobar strip).

Ima ga u knjižnici, a nikad me nije ćopila volja da ga posudim. Mislim, možda strip i valja, ali teško je povjerovati u to, za autore nikad nisam čuo, a naslovnica je takva da ne budi želju za čitanjem.

Evo, ti si Vukozeče prvi koji je rekao nešto dobro o stripu, a opet to nije više od dvije rečenice koje ne obećavaju. Ne živi se od priča ljudi kao mi, tj priča ljudi kao ja. Ja živim dosadno i ako je taj strip priča o dosadnom životu, jednoj mirnoj svakodnevnici, čemu to onda čitati? Ako je priča ipak o nećem većem, bojljem, zanimljivijem, zašto izgleda tako bijedno, zašto izgleda kao da se autoru činilo da i nije vrijedna truda?



Mislim da sam napisao dovoljno za forumski komentar. Evo još jedna rečenica, o formi, to sam propustio: crtež je žeželjevski.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 11/06/2021 : 14:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bokoja

Mene ta tema vrlo zanima, i rado bih sam doneo sud o stripu, ali ga nažalost nema ni u AF ni u DW kao i nekih drugih izdanja iz Hrvatske koja me zanimaju (Mzungu Luka, npr).


Ako nađeš Mzungu nekad negde, ne propusti. Vredi.

Ova Alpha deluje zanimljivo, jedino me brine to što ne volim takav crtež...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/06/2021 : 16:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Saj ne vem, kam bi tole vtaknil, pa naj bo (tudi) tule...

300 STRIPOVSKIH ZGODB ZA ODRASLE
KATALOG PO ZVRSTEH DO LETA 2020
https://issuu.com/gazenit/docs/300_stripovskih_zgodb_za_odrasle

S sestavljanjem kataloga 300 STRIPOVSKIH ZGODB ZA ODRASLE sem samemu sebi želel razčistit, kakšna je zares zgodovina stripa onkraj kratkih zabavnih vsebin, onkraj serialov in stripov za otroke. Nastalo je nekaj, česar nisem našel nikjer, bi bil pa zelo vesel, če bi obstajalo, saj lahko prihrani veliko časa in denarja. Založnicam in založnikom bo katalog gotovo ponudil ideje za nove izdaje, avtoricam in avtorjem najbolj realno predstavo o tem, kaj vse je danes strip, fenicam in fenom pa tlorisni pregled daljših stripovskih zgodb od začetka časa do leta 2020. (Hvala Iztoku in Izarju za dodatne predloge in namige!) Stripe sem razdelil v 6+1 kategorijo, prihajajo pa z vseh koncev sveta. Največ jih je iz Francije/Belgije, ZDA/Kanade in Japonske. Poudarjam tudi slovenske stripe (28 primerkov, kar je desetina) in stripe, ki so izšli v Sloveniji (+ na Hrvaškem). Privežite se – tole vam bo (brezplačno) zmešalo glave!

(I)zbral in uredil: Žiga Valetič







Ne znam gdje da ovo stavim, neka bude (također) ovdje ... a unutra ima i stripova clanova ovog foruma


300 STRIPOVSKIH PRICA ZA ODRASLE
KATALOG PO VRSTAMA DO 2020
https://issuu.com/gazenit/docs/300_stripovskih_zgodb_za_odrasle

Sastavljanjem kataloga od 300 STRIPOVA ZA ODRASLE, želio sam sam pojasniti što je povijest stripa doista izvan kratkih zabavnih sadržaja, izvan TV serija i stripova za djecu. Nešto nisam nigdje pronašao, ali bio bih vrlo sretan da postoji, jer može uštedjeti puno vremena i novca. Katalog će izdavačima zasigurno ponuditi ideje za nova izdanja, autorima najrealniju predstavu o tome što su stripovi danas, a feniksima i obožavateljima tlocrt dužih strip priča od početka vremena do 2020. (Zahvaljujući Iztoku i Izaru za dodatne prijedloge i savjete!) Stripove sam podijelio u kategoriju 6 + 1 i dolaze iz cijelog svijeta. Većina je iz Francuske / Belgije, SAD-a / Kanade i Japana. Također ističem slovenski strip (28 primjeraka, što je desetina) i strip objavljen u Sloveniji (+ u Hrvatskoj). Vežite se - ovo će vas (besplatno) izluditi!

Prikupio i uredio: Žiga Valetič



Znaci, nabor 300 stripova po sljedecim kategorijama: povijest i ratovi / zivotopisi / autobiografske ispovijesti i metafikcija / migracije / fikcija, drama / knjizevnost u stripu / stvarne iznimke.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 11/06/2021 16:49:23
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/06/2021 : 16:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Izgubljeni raj (VigeVageKnjige, 2019) ili originalno El Paraíso perdido
Autor: Pablo Auladell
https://vigevageknjige.org/knjigarna/izgubljeni-raj

Znaci, Izgubljeni raj Johna Miltona u stripu. Eto, kratko.
Mislim da je autor uspio dobro da obuhvati atmosferu tog dela, i posto je ovo stripovski forum...








OTTO, uzrti človek (VigeVageKnjige, 2019) ili originalno OTTO, l’homme réécrit
Autor: Marc-Antoine Mathieu
https://vigevageknjige.org/knjigarna/otto-uzrti-clovek

E, ovo mi se bas dopalo. Mada ima donekle slicnih ideja dovoljno u posljednje vrijeme (ima li ih stvarno?), ova me dobro vozila do kraja.

"Otto, promatrani čovjek fascinantna je sinteza cijelog Mathieuova stvaranja, jer filozofsko-znanstveno razmišljanje i zaigranost povezuje s izletima u kvantnu fiziku, a sve u nastojanju da ilustrira koliko je mali, smiješan i beznačajan čovjek ugrađen u sile prostor."








Magnet (VigeVageKnjige, 2020) ili originalno L’aimant
Autor: Lucas Harari
https://vigevageknjige.org/knjigarna/magnet

Zanimljiva ideja, privukla me isprva naslovnica, to moram priznati, i zaista ima veze za arhitekturom, ali i noir krimicem, Svajcarskom, mitologijom (hmmm?)... Za autorov debi dovoljno dobro, ipak je jos "mlad" (1990).





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/06/2021 : 16:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nije me privukao ovaj Magnet, ni pričom ni crtežom.

Have mercy
Go to Top of Page

Bokoja
New Member



137 Posts

Member since 26/11/2020

Posted - 11/06/2021 : 18:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bokoja a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Bokoja

Mene ta tema vrlo zanima, i rado bih sam doneo sud o stripu, ali ga nažalost nema ni u AF ni u DW kao i nekih drugih izdanja iz Hrvatske koja me zanimaju (Mzungu Luka, npr).


Ako nađeš Mzungu nekad negde, ne propusti. Vredi.




Thnx, pratim, naleteće već...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/06/2021 : 23:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote



Duragno
Prvi integral
Izdavac: Golconda


Uf sto je odličan ovaj Durango!
Nocas pogledao Il grande silenzio kao pripremu za prvi album i onda pročitao prva dva albuma iz ovog integrala.
Obe priče su odlične, pravi hladnokrvni vestern, kao da gledam jako dobar špageti. Nema tu preterano komplikovanih zapleta i mudrovanja, ali je jako jako zabavno i dobeo napisano. Crtež isto jako dobar. Kadrovi su tako postavljeni i ,,izmontirani" da stvarno izgleda kao film. Razmena pogleda Duranga i devojke u ekstremno krupnom planu gde se vide samo oči, široki totali u kom vidimo nepregledno prostranstvo snega i hladnoću, a podjednako je dobar i u gradskom okruzenju. Izdvojio bih stranicu 89 u kojoj preko cele strane imamo razbojnike kako ulaze u grad a okolo razbacane kadrove reakcije junaka/građana u krupnom planu, baš filmski ,,režirano". Iako sam takav raspored table video, naravno i u drugim stripovima, ovde baš ostavlja utisak filmičnosti. Najviše mi se sviđa sam Durango, nije nepobedivi junak nego je crlo često ranjen i to ozbiljno i ume da napravi grešku, podceni situaciju itd.

Procitao i preostale dve price. Obe su isto jako dobre, iako mozda ne na istom nivou kao prve dve. Taman se i cetvrta epizoda zavrsava sa Nastavice se... tako da je iscekivanje i neizdrz za sledecom knjigom sad jos veci!
U trecoj epizodi na prvoj stranici imamo direktno pozivanje na dogadjaje iz filma Il grande silenzio, a i na jednoj kasnijoj stranici kada se prikazuje guzva u centralnoj ulici jednog gradica mozemo videti Klint Istvudovog lika iz Leoneove dolar trilogije.


Durango je bas dobar cistokrvni pravi vestern serijal koji preporucujem svim iskrenim ljubiteljima zanra a i ljubiteljima dobrog BD stripa!

I čini mi se da je ovo jedno od najboljih tehnički izvedenih naslova iz štamparije AMD!

Ocene po albumima bi bile:


Psi umiru zimi / 9/10
Horde gneva / 9/10
Zamka za ubicu / 8,5/10
Amos / 8/10
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/06/2021 : 00:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mada nije strip u strogom smislu, iznenadilo me ovo djelo.
https://www.mladinska-knjiga.si/knjige/leposlovje/adna





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 21/06/2021 : 19:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote





The Loneliness of the Long-Distance Cartoonist

Napisao i nacrtao: Adrian Tomine

Pre par meseci sam počeo sa čitanjem ovog stripa i stigao možda do polovine i batalio ali pošto sam tokom godina razvio lošu naviku opasnu po zdravlje da svaki strip / knjigu / film koji započnem dovršim do kraja ipak sam se zainatio da iščitam ceo strip... i naravno pokajao se

Uz svo dužno poštovanje prema autoru jer ipak objavljuje nešto iz svog privatnog života Tomine ostavlja utisak jedne nesigurne osobe koja detinjasto reaguje na svaki događaj i potom ga preuveličava kao nešto najbitnije na svetu jer sve shvata lično i dozvoljava da ga takve stvari pogađaju. Često gubi vreme na nekim nezrelim promišljanjima o trivijalnim stvarima dok večito igra na kartu nemogućnosti da se u potpunosti integriše u američko društvo jer biva žigosan jer je poreklom iz Azije i to što ljudi ne znaju pravilno da izgovore njegovo ime shvata kao smak sveta. Ako je hteo da izazove sažaljenje ili razumevanje kod čitatelja teško da će se to postići na ovaj način jer pre svega ostavlja utisak beskičmenjaka sa manjkom samopouzdanja. Nekoliko puta spominje koliko mu teško pada što je u senci nekih drugih autora kao što su Gaiman i Miller jer ova zvučna imena "kradu" publiku pa ima kompleks niže vrednosti zbog toga ali onda kada i dobije priliku da se obraća širem auditorijumu kmezi što je introvert pa stvari ne ispadnu onako idealno kako je on u svojoj glavi zamislio..

Ono što me je privuklo da uopšte dam šansu ovom delu je sam dizajn knjige jer kao što se vidi na oglednim tablama autor koristi stranice na kvadratiće za svoje priče i ilustracije pa se stiče utisak kao da čitate nečiji lični dnevnik, izdanje jeste lepo odrađeno ali ne može se isto reći i za sam strip jer ovde je nažalost forma mnogo bolja od sadržaja
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3303 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 22/06/2021 : 16:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote


michigan: on the trail of a war bride je BD iz 2017. koji prati sudbinu jedne od 200 hiljada evropljanki koje su se nakon drugog svetskog udale za americke vojnike. nepretenciozan slice of life, no ocena vise ako su vam srcu prirasli micigenderi koji zive za porodicu, rostilj i demolition derby ili ako ste za trenutak nasli mir na jezeru hjuron.

(150 strana, kolor)
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3303 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 22/06/2021 : 17:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote


ovakvih smo se slicica iz zivota "gladnog umetnika" vec nagledali u drugim stripovima. ono sto annu izdvaja je suv humor i ironijska distanca. iako je glavni lik "on", ovo je autobio, da se ne lazemo. mogli bismo o cinjenici da je anna jedna od retkih koja sebe crta ruznijom nego sto jeste, ali nije ovo tako ambiciozan strip. knjizica a5 formata koja najbolje radi posao kao poklon neshvacenom umetniku u vasem zivotu.

(60 strana, kolor)
Go to Top of Page
Page: of 200 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000