forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1203

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/01/2018 : 16:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Voli hunter Ferrija, sigurno ce recka biti simpaticna, na nivou Djoleta...nakon sto popije dva litra rakije. :P
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/01/2018 : 16:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ferri je radio do kraja i svaka mu čast na tome... I jedno veliko hvala maestru... I ne brinite se, Ferri je dobio posebno mjesto na kraju rečke...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/01/2018 : 16:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Da Donatelli je u toj priči baš razvalio, međutim meni je vrh njegovog crteža bio u epizodi "Pobunjenici iz Loussiane."
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 14/01/2018 : 17:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Da Donatelli je u toj priči baš razvalio, međutim meni je vrh njegovog crteža bio u epizodi "Pobunjenici iz Loussiane."



Moj prvi Zagor! Memories...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/01/2018 : 17:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Da Donatelli je u toj priči baš razvalio, međutim meni je vrh njegovog crteža bio u epizodi "Pobunjenici iz Loussiane."



Moj prvi Zagor! Memories...



Shvaćam, epizoda budi nekako tople uspomene... Nisam je dugo čitao, trebao bi sebi uzeti malo vremena i ponovo je prelistati...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/01/2018 : 18:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ferri je radio do kraja i svaka mu čast na tome... I jedno veliko hvala maestru... I ne brinite se, Ferri je dobio posebno mjesto na kraju rečke...



recke
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/01/2018 : 22:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
i naravno originalna tabla i stampa u ludensu na starim izdanjima su nebo i zemlja...koliko je donatelijev crtez lepsi u originalu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 02:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Meni je Donatelli u vrhu zagorovih crtača.
Liberty Sam, epizoda vrlo dobra ali nekako meni se čini kao da je mali " predah 2 od fantastičnih priča prije i poslije.
Kapetan Zmija i zarobljenici crvene vještice,klasici nad klasicima, samo da nadodam u vezi zarobljenika crvene vještice, nije mi jasno kako je takva priča toliko ispred svoga doba,nevjerojatno dobra priča koja bi i danas bila " BOOOM ".
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 15/01/2018 : 10:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Kapetan Zmija


Ocena: 10
Posle skoro 40 godina ponovo uzeti u ruke jedan klasik - još veće uživanje od prethodno (postovski) pomenutog.
Feri na vrhuncu, Nolita u svom elementu i - ostaje samo uživanje.
Uz Zarobljenike Crvene Vešticeovo je pravi Zagor - akcija, avantura, more, brodovi, potraga za izgubljenim blagom, Diging Bil (Vilijem Loderer),...
Šta bi čovek mogao poželeti više?



Ništa, baš ništa. Kapetan Zmija je moj osobni broj jedan. Avantura epskih razmjera.

Kad netko kaže Karibi odmah dobijem ove asocijacije - egzotični otoci i otočići, more, morski psi, pješčane plaže, palme, sunce, vrućina, kokosovi orasi, svježa riba, skromni ribari i njihove barkice, rum, gusari i blago, starinski lijepi drveni brodovi. Pogotovo ti stari veliki drveni jedrenjaci imaju nešto jako privlačno u sebi.

Samo mjesto radnje mi je super, a pogotovo kad stavimo Zagora u tu priču. I ne samo njega, nego i hrpu drugih starih poznanika. Ekipa s Golden Baby i nezaobilazni Digging Bill. Nemoguće mi je zamisliti da priča o Karibima i gusarskom blagu može proći bez njega.

Najdraže scene su mi kada je Zagor ronio u onom starinskom odijelu. Scene podmorja i potopljenog broda su predivne.
Vladar mora, morski pas, zastrašujuć i lijep istovremeno, također dobiva veliki prostor i ulogu u stripu. Trenutak za pamćenje je i kada Hammad biva prisiljen prelaziti preko debla iznad provalije, dok mu dolje vrebaju morski psi i to u invalidskim kolicima, pokrivenih očiju. Ne mogu ni zamisliti kako to mora biti grozna smrt kad te ralje komadaju.
Ramathova komunikacija s Kapetanovim duhom je također vrlo napeta i pamtljiva.

Crtež je odličan, pravi Ferrijev. Sve se poklapa i sve mi je savršeno. Ne znam koja bi epizoda bila u stanju maknuti mi ovu priču s trona. Stoji na vrhu dosta dugo.

Epizoda Zarobljenici Crvene vještice također ima tu kemiju koju stvara more, morske nemani i starinski jedrenjak. Kad god je čitam ne mogu se načuditi koliko je ispred svog vremena. Pisum Alatum ili Leteći Grašak. Hahaha On pogotovo epizodu čini zabavnom. Kako li je Nolitti uopće palo na pamet da ekspedicija krene u avanturu zbog jednog čvrknutog biologa i njegove strasti prema bubama. Odlično! Stotka ko kuća, bez iti malo premišljanja.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/01/2018 : 10:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Kad netko kaže Karibi odmah dobijem ove asocijacije - egzotični otoci i otočići, more, morski psi, pješčane plaže, palme, sunce, vrućina, kokosovi orasi, svježa riba, skromni ribari i njihove barkice, rum, gusari i blago, starinski lijepi drveni brodovi. Pogotovo ti stari veliki drveni jedrenjaci imaju nešto jako privlačno u sebi.



Plus polugole zene sa listovima od palmi oko kukova i cvjetnim vijencem oko glave dok ljuljuskaju zanosnim tijelom, kao u filmu Bounty. Ali ok, to je opet muska deformacija iz snova kako bi raj trebao da izgleda.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 15/01/2018 : 11:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Kapetan Zmija


Ocena: 10
Posle skoro 40 godina ponovo uzeti u ruke jedan klasik - još veće uživanje od prethodno (postovski) pomenutog.
Feri na vrhuncu, Nolita u svom elementu i - ostaje samo uživanje.
Uz Zarobljenike Crvene Veštice ovo je pravi Zagor - akcija, avantura, more, brodovi, potraga za izgubljenim blagom, Diging Bil (Vilijem Loderer),...
Šta bi čovek mogao poželeti više?


O da, meni osobno na četvrtom mjestu All time liste.
Jednako mi je svježa kad god je pročitam.
Odlično je podijeljena na dio s Hammadom kao neprijateljem i onda skok na Kapetana Zmiju i iskupljenje Hammada.
Napetost na vrhuncu tijekom borbe noževima. Strah na licima posade Golden Baby.
Punkorvna avantura.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/01/2018 : 12:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2
Šta bi čovek mogao poželeti više?


Pa da je u onom sanduku bilo blago, a ne samo hrpa kamenja ali opet, bolje da je tako. Tako je Hammad na kraju ispao ok pošto je dao Fishlegu mislim oko 15 tisuća dolara, pa im nije bio uzaludan trud i muke kroz koje su prošli.

quote:
Originally posted by grofica Varga
Najdraže scene su mi kada je Zagor ronio u onom starinskom odijelu. Scene podmorja i potopljenog broda su predivne.
Vladar mora, morski pas, zastrašujuć i lijep istovremeno, također dobiva veliki prostor i ulogu u stripu.


Meni je isto taj dio bio najdraži, možda najnapetiji kad je Zagor zaranjao ne bi li našao Esmeraldu i te sanduke sa blagom, te na kraju kad pomisliš da je sve gotovo, pojavi se Kapetan Zmija.

Inače, jedan poznanik me upozorio da su naši napravili krivi prijevod i stavili da je Esmeralda - galija. Objasnio mi je da je Esmeralda bila galijun, a da je galija u biti izraz za brod na vesla (kao onaj u legendarnom Ben Huru).

quote:
Originally posted by Tonka24
.. samo da nadodam u vezi zarobljenika crvene vještice, nije mi jasno kako je takva priča toliko ispred svoga doba,nevjerojatno dobra priča koja bi i danas bila " BOOOM ".



Koliko sam skužio kad sam čitao, ispada da je to neka prva, nazvao bih je "mini odiseja" Zagora. Jedan od najboljih trenutaka je onaj kad dođu na otočić Mala Afrika. Baš sam se zapitao, koji je gori zločinac - kapetan Nilsen ili kapetan Seabrook što je prevario Seminole? Ipak možda Nilsen, imao je veću ulogu od ovog navedenog i bio je okrutan i prema svojim ljudima koliko se sjećam.

Znam da neki nazivaju to tzv. "naivnim razdboljem", ali ja sam baš uživao u tome.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/01/2018 : 16:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
meni je kapetan zmija najbolji zagor, imam neke zamerke oko spasavanja hamada o duzine lijane tu, al dobro. samo mi je zao sto vc nije stavi naslovnicu zmije na KI
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 16:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Scene kako zagor tamani morske pse kao srdele i nakon toga ulizivanje kapetana Nillsena i brutalan odgovor zagora.
Scene borbe zagora i hobotnice.
Jedne od najboljih scena u cijelom " beskonačnom " moru tabli.

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/01/2018 : 17:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Meni je uvik smetao način na koji je Zmija umra, ovo ostalo je perfektno.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 17:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I dvojba oko smrti Zarkoffa
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/01/2018 : 21:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

meni je kapetan zmija najbolji zagor, imam neke zamerke oko spasavanja hamada o duzine lijane tu, al dobro. samo mi je zao sto vc nije stavi naslovnicu zmije na KI



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/01/2018 21:07:48
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/01/2018 : 21:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Meni je uvik smetao način na koji je Zmija umra, ovo ostalo je perfektno.



problem je taj sto naslovnica kapetana zmije govori da ce se tu jos stosta desavati, a zapravo se prica lagano privodi kraju
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/01/2018 : 21:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by kasper

meni je kapetan zmija najbolji zagor, imam neke zamerke oko spasavanja hamada o duzine lijane tu, al dobro. samo mi je zao sto vc nije stavi naslovnicu zmije na KI






+ 1
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/01/2018 : 21:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prošli tjedan sam završio sa čitanjem prvih 100 brojeva Zagora (SDX 031 - SDX 075, LUX 076 - LUX 092, SDX 001 - SDX 030, LUX 093 - LUX 107, LUSP 04. Moj Prijatelj Jim Gitara).

Koliko sam vas skužio, period (SDX 031 - SDX 075, LUX 076 - LUX 092) se smatra "naivnim" razdobljem, a poslije toga od "Zagor priča", "zlatnim razdobljem" Zagora ili "Nolitino razdoblje" (ali ne znam do kog broja traje?!?).

Meni se i taj početni period svidio, mislim da je itekako važan jer se Zagor po prvi put susreće sa mnogim neprijateljima, kao i prijateljima. Drago mi je da sam pročitao epizode za koje prije nisam imao mogućnosti. Možda u tom početnom periodu se najviše ističe Iron Man, iako mi je dr. susret puno, puno bolji sa onim robijašima.

Epizode koje su mi jako ostale u sjećanju su "Kuća užasa" i "Vukodlak-Zvijeri", volim takve atmofere. Onda ovo što ste pričali "Zarobljenici Crvene vještice" i "Kapetan Zmija", a ako se dobro sjećam između njih je bila još jedna avantura na moru kad se Zagor prvi put upoznao sa pravom posadom "Golden Baby", epizoda "Odlazak u nepoznato".

Također ona epizoda "Rat" koja je prva izdana na našim prostorima u tom legendarnom "Nasilje u Darkvudu", epizoda kad Zagor ide u Chichago spasit onog dečkića, epizode sa Jednookim Jackom (čak 2 susreta u tako kratkom vremenu).

Primjetio sam nešto, a to me zbunilo i vidio sam da je King to dobro primjetio, kod one epizode "Crna božica", Zagor je bio nešto rekao da se vraćaju u Darkwood, da su još daleko. A prije toga su bili "Bjegunci" gdje su se Zagor i Čiko bili već vratili doma, pa je King pisao da su to možda Talijani pomiješali kronološki poredak, "Crna božica" bi trebala ići prije Bjegunaca.

Poslije toga od "Zagor priča" puno dobrih epizoda, a pogotovo kad se dođe do prvog pojavljivanja Rakosija, sve vrhunske priče slijede. Slijedi "Američka odiseja", ona legendarna borba u areni s onim majmunom, potom Seminole 2.dio (jako emotivno), Haiti i ti Zombiji, te dolazimo polako do Kapetana Zmije i jubilraca sa Jimi Gitarom.

Imam još puno toga za pročitati, ali sam dosad jako zadovoljan pričama. Mislio sam si napraviti neku top listu, ali ne znam niti otkuda bi krenuo ni kako, pa sam odustao od te ideje. Dosta sam toga i zaboravio, pogotovo onaj početni period gdje su priče bile dosta kratke, ali većinom sam upamtio ove važnije priče i likove.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/01/2018 : 22:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Prošli tjedan sam završio sa čitanjem prvih 100 brojeva Zagora (SDX 031 - SDX 075, LUX 076 - LUX 092, SDX 001 - SDX 030, LUX 093 - LUX 107, LUSP 04. Moj Prijatelj Jim Gitara).

Koliko sam vas skužio, period (SDX 031 - SDX 075, LUX 076 - LUX 092) se smatra "naivnim" razdobljem, a poslije toga od "Zagor priča", "zlatnim razdobljem" Zagora ili "Nolitino razdoblje" (ali ne znam do kog broja traje?!?).

Meni se i taj početni period svidio, mislim da je itekako važan jer se Zagor po prvi put susreće sa mnogim neprijateljima, kao i prijateljima. Drago mi je da sam pročitao epizode za koje prije nisam imao mogućnosti. Možda u tom početnom periodu se najviše ističe Iron Man, iako mi je dr. susret puno, puno bolji sa onim robijašima.

Epizode koje su mi jako ostale u sjećanju su "Kuća užasa" i "Vukodlak-Zvijeri", volim takve atmofere. Onda ovo što ste pričali "Zarobljenici Crvene vještice" i "Kapetan Zmija", a ako se dobro sjećam između njih je bila još jedna avantura na moru kad se Zagor prvi put upoznao sa pravom posadom "Golden Baby", epizoda "Odlazak u nepoznato".

Također ona epizoda "Rat" koja je prva izdana na našim prostorima u tom legendarnom "Nasilje u Darkvudu", epizoda kad Zagor ide u Chichago spasit onog dečkića, epizode sa Jednookim Jackom (čak 2 susreta u tako kratkom vremenu).

Primjetio sam nešto, a to me zbunilo i vidio sam da je King to dobro primjetio, kod one epizode "Crna božica", Zagor je bio nešto rekao da se vraćaju u Darkwood, da su još daleko. A prije toga su bili "Bjegunci" gdje su se Zagor i Čiko bili već vratili doma, pa je King pisao da su to možda Talijani pomiješali kronološki poredak, "Crna božica" bi trebala ići prije Bjegunaca.

Poslije toga od "Zagor priča" puno dobrih epizoda, a pogotovo kad se dođe do prvog pojavljivanja Rakosija, sve vrhunske priče slijede. Slijedi "Američka odiseja", ona legendarna borba u areni s onim majmunom, potom Seminole 2.dio (jako emotivno), Haiti i ti Zombiji, te dolazimo polako do Kapetana Zmije i jubilraca sa Jimi Gitarom.

Imam još puno toga za pročitati, ali sam dosad jako zadovoljan pričama. Mislio sam si napraviti neku top listu, ali ne znam niti otkuda bi krenuo ni kako, pa sam odustao od te ideje. Dosta sam toga i zaboravio, pogotovo onaj početni period gdje su priče bile dosta kratke, ali većinom sam upamtio ove važnije priče i likove.




Zlatni period je od broja 84 (prvi vampir) pa do 138 (tigar), iz razloga velikog broja kvalitetnih priča u tom razdoblju kao i po prodaji stripova , koji se nikad više neće ponoviti (više se misli na Italiju ali slična situacija je i kod nas).

I meni su se izuzetno svidili VUKODLAK , RAT , ,KUĆA UŽASA ......i ja volim te stripove s takvom tematikom.

Naravno izvan tog tzv. Zlatnog perioda ima još brdo dobrih priča koje su za Zlatni period ako ne i za vrh serijala .

Evo na primjer meni su ove priče za zlato posli Tigra : Tiranin na jezeru,Tropski korpus,Carev pečat,Teror 6 planete,Povratak vampira,Čovjek munja,Prokleto blago,Velika zavjera ......
Te vrhunske priče su bar meni sve rjeđe i rjeđe ali ih ima .
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/01/2018 : 22:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@RAKOSI4 - hvala ti puno na pojašnjenju ja ti volim takve atmosfere sa "Vampirom", "Kuća užasa", "Vukodlak" pa i onaj "Molok" koji je bio u tom periodu. Spomenuo bi da se sjećam i one priče koja je prošle godine izašla u Ludensu "Noć potopa", jedna odlična mračna atmosfera ta priča je nešto kasnije po kronologiji..



Ali sad mi je baš puno jasnije za taj zlatni period. I poznate su mi neke od ovih što si spomenuo što me tek očekuju spomenuo bi naravno i snježne avanture u Zagoru, ne znam zašto, ali super mi je to. Baš sam uživao u "Snježnim sokolovima" nedavno i jedva čekam opet da "naletim" na nekakvu "mećavu" u Zagoru.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 15/01/2018 : 22:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@RAKOSI4 - hvala ti puno na pojašnjenju ja ti volim takve atmosfere sa "Vampirom", "Kuća užasa", "Vukodlak" pa i onaj "Molok" koji je bio u tom periodu. Spomenuo bi da se sjećam i one priče koja je prošle godine izašla u Ludensu "Noć potopa", jedna odlična mračna atmosfera ta priča je nešto kasnije po kronologiji..



Ali sad mi je baš puno jasnije za taj zlatni period. I poznate su mi neke od ovih što si spomenuo što me tek očekuju spomenuo bi naravno i snježne avanture u Zagoru, ne znam zašto, ali super mi je to. Baš sam uživao u "Snježnim sokolovima" nedavno i jedva čekam opet da "naletim" na nekakvu "mećavu" u Zagoru.



Noć potopa je izašla kasnije ali je također zlatni vrh .I ja sam lud za tim sniježnim pričama , evo meni je vrhunska bila "Došljaci sa ALjaske" ako ne i najbolja.Kad se samo sitim priče "Božić kalibra 45" onda se zvala u LMS "Novogodišnja noć" zadnjih par sličica kad je počeja padat snijeg me razveselilo
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/01/2018 : 22:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
ReemCP imas i ovu epizodu iz redovne ali je medu novijim. Epizoda je "Kameni div", iako epizoda nije skeoz u snjegu zadnje dvije sveske imaju scene sa snijegom plus jos na planini... A epizoda je inace jako dobra, plus jos Rubini kako je docarao snijeg... Fantazija za oci ;)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/01/2018 : 23:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4
Kad se samo sitim priče "Božić kalibra 45" onda se zvala u LMS "Novogodišnja noć" zadnjih par sličica kad je počeja padat snijeg me razveselilo









Ja sam do prošle godine bio uvjeren da se radi o "Novogodišnjoj noći", pošto nisam imao ovaj od Ludensa, a i nisam znao da su cenzure te radili (vjera i to..). Ajme moj Rakosi koja je to sreća bila kad mi mama kupila tamo negdje na samom početku 90-tih onaj Specijal iz Zlatne Serije:



U njemu je bila ta kratka priča "Novogodišnja noć", ali debelo izdanje, na dnu naslovnice je pisalo "Za kolekcionare". Tad nisi imao ni interneta ni ničeg, nisi imao pojma koliko je čega izašlo u ZS i LMS-u, kad u ovom Specijalu dobio sav popis koliko je toga do tada izašlo u njemu prije te same epizode Zagora, bilo još raznih anegdota i ostalih priča nevezanih za Zagora, primjerice onaj pas koji je dočekivao vlakove i svog gospodara koji je nažalost preminuo, ali pas je svaki dan iščekivao njegov dolazak..

Imam ga još i dan danas doma, taj strip





quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

ReemCP imas i ovu epizodu iz redovne ali je medu novijim. Epizoda je "Kameni div", iako epizoda nije skeoz u snjegu zadnje dvije sveske imaju scene sa snijegom plus jos na planini... A epizoda je inace jako dobra, plus jos Rubini kako je docarao snijeg... Fantazija za oci ;)


Hvala ti WOLF, idem lagano kronološki sa čitanjem, ali svakako ću se sjetit što si mi preporučio kad dodjem do te priče volio bi si jednog dana napravit listu svih snježnih priča i snježnih naslovnica u Zagoru

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 15/01/2018 23:13:39
Go to Top of Page
Page: of 1203 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.5 seconds. Snitz Forums 2000