forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 630

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ajkula
Оно што је позитивно је да сам уграбио (и већ прочитао) ову књигу, која представља осврт на прошлу сезону екипе из Хистерикал подкаста. Стварно предобра ствар, квалитет самог издања је на врхунском нивоу, приче унутра су сјајне и ово не смете пропустити. Цена је 1500 динара, набавља се у догвору са ауторима.



Nabavio sam. Dao sam im 3000 za knjigu. Mislim da rade dobre stvari i treba ih podrzati..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 14:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Jezivo šta radimo ove sezone, da se zapitam da li sam gledao Partizan sa ovako malim IQ ikada.

S jedne strane Željko baš omanuo ove sezone sa igračima, sinoć sjebao utakmicu ali bojim se da bez njega ide jedan epski potop.




Mislim da je ovo kljuc. Mali IQ na terenu. Tu fali Egzum koji je stvarao prostor za sve. Ili neki drugi dobar plej. Aleksa je glup kao tocilo.

A prelazni rok je promasen. Mirotic i Madar su sve poremetili. Madar bi ove sezone tek zablistao kod nas i bio bio prvi plej. Mirotic je trebalo da bude prostor za Pantera i Ledeja. Druga pojacanja stigla kao reakcija a ne kao korekcija. Jebiga. Jos mi dobro i igramo u odnosu na sve. Gledaj cigane, ulupali 20 igraca ove sezone, sve odmah dovukli i raspali se.

Zeljko je kohezioni faktor kod nas.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/03/2024 : 15:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-aleksandar-vucic-vredjanje-osuda-saopstenje/




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 15:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch



Mislim da je ovo kljuc. Mali IQ na terenu. Tu fali Egzum koji je stvarao prostor za sve. Ili neki drugi dobar plej. Aleksa je glup kao tocilo.

A prelazni rok je promasen. Mirotic i Madar su sve poremetili. Madar bi ove sezone tek zablistao kod nas i bio bio prvi plej. Mirotic je trebalo da bude prostor za Pantera i Ledeja. Druga pojacanja stigla kao reakcija a ne kao korekcija. Jebiga. Jos mi dobro i igramo u odnosu na sve. Gledaj cigane, ulupali 20 igraca ove sezone, sve odmah dovukli i raspali se.

Zeljko je kohezioni faktor kod nas.




Kao što rekoh:



quote:
Originally posted by manhunter

Nego ozbiljno, vi ovog Željka u dupe da ljubite. Od ovako ograničenih igrača je uspeo da napravi nešto. Mi da imamo takvog trenera, on bi od nas napravio mašinu, pošto realno imamo bolji roster. Jbg, imali ste šansu.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 15:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

https://nova.rs/sport/fudbal/partizan-aleksandar-vucic-vredjanje-osuda-saopstenje/








Pa pomaže vam, to nisu slagali. A što se tiče uopšteno ovog i sličnih saopštenja, izgleda da je Srbija na korak od Belorusije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc je inace stigla instrukcija na jug da se peva Radji da je ustasa pa im u oba navrata u roku od odmah cela hala zapusila usta sa "Vucicu pederu" jer ne moze Vucic da odmakne od nacionalistickog ucitelja, debelog gubavca.. Sreca pa su se normalni navijaci Partizana izdigli iz svega toga i skontali konacno da Partizan ne moze biti povezan sa nacionalizmom.

Danas pogledajte sve medije, isto saopstenje. Ni zarez nije promenjen.. Bar 10 portala sam ja video. Posle cu okaciti slike.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 18:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote



Edited by - sawitch on 29/03/2024 18:17:21
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 18:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo nase drzave i odnosa prema Partizanu. Nezapamceno bilo gde u Evropi, ikad.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 18:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bukvalno su svi mediji kojima upravlja partija i imaju iste naslove svakodnevno. Ne znam šta se čudiš. Partija se iživljava nad svima vama, a kamoli da neće nad nekim fudbalerima. Ne znam šta pokušavaš da dokažeš, kad svi znamo. Onomad je bilo slično kad ste pisali da ide katanac na rupu i da treba jebati komšinicu. Jbg, okreće se sve.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/03/2024 : 18:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Od samostalnosti Srbije, Partizan osam titula, Zvezda devet. Imali ste red od šest, sad mi isto. Zašto je tada trebalo jebati komšinicu i staviti katanac, a sad je drugačije?

A ako uzmemo u obzir vreme od raspada YU, vi imate 16, mi 14 titula.


Znači da ste u poslednjih trideset godina uspešniji klub. Dovodili ste strane trenere koji su baš koštali, igrače kao na traci, a i oni nisu bili jeftini. I kao sve ste sami, bez pomoći države? Aha. Sve je isto, sve se okreće. Jedino se poslednjih godina promenila kultura u medijima, ali ne samo u sportu, nego u svim segmentima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/03/2024 18:44:32
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/03/2024 : 20:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Amen, na oba Hunterova posta

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/03/2024 : 21:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sta je drugacije? U fudbalu ste prodali dva igraca za 35 godina. Okosnicu reprezentacije godinama cine nasi igraci. Drzava vam u nasoj dominaciji dala Gasprom. Za vreme zutih vam Vesic i Pauk vodili KK gde ste dovodili Rakocevica, Pesica itd. U fudbalu ste gubili derbije za titulu, nije vam otimana. Velika je razlika. Koji to medij je imao iste naslove protiv vas ikada igde ovako? Kada su cigani sa severa preskakali na zapad da tuku druge cigane sto skandiraju protiv predsednika? Kada je to jug imao tendere i firme i poslovao sa ministarstvima? Da se ne zajebavamo..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/03/2024 : 09:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote


Neko je Lovernj a neko Milutinov
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13370 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/03/2024 : 11:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Imrahil

Jezivo šta radimo ove sezone, da se zapitam da li sam gledao Partizan sa ovako malim IQ ikada.

S jedne strane Željko baš omanuo ove sezone sa igračima, sinoć sjebao utakmicu ali bojim se da bez njega ide jedan epski potop.




Mislim da je ovo kljuc. Mali IQ na terenu. Tu fali Egzum koji je stvarao prostor za sve. Ili neki drugi dobar plej. Aleksa je glup kao tocilo.

A prelazni rok je promasen. Mirotic i Madar su sve poremetili. Madar bi ove sezone tek zablistao kod nas i bio bio prvi plej. Mirotic je trebalo da bude prostor za Pantera i Ledeja. Druga pojacanja stigla kao reakcija a ne kao korekcija. Jebiga. Jos mi dobro i igramo u odnosu na sve. Gledaj cigane, ulupali 20 igraca ove sezone, sve odmah dovukli i raspali se.

Zeljko je kohezioni faktor kod nas.



Aleksa je dobar ako možeš da ga zakočiš jer mi realno domaće da vredi ima da porodimo dok nađemo. Ako oseti slobodu to je samoubistvo u najavi.

Za ove dve sise se slažem, sjebali sve još pre početka sezone.

Jel si za knjigu baš njima pisao pa ti slali? Kakva je iznutra?
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1226 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 30/03/2024 : 20:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Od samostalnosti Srbije, Partizan osam titula, Zvezda devet. Imali ste red od šest, sad mi isto. Zašto je tada trebalo jebati komšinicu i staviti katanac, a sad je drugačije?

A ako uzmemo u obzir vreme od raspada YU, vi imate 16, mi 14 titula.


Znači da ste u poslednjih trideset godina uspešniji klub. Dovodili ste strane trenere koji su baš koštali, igrače kao na traci, a i oni nisu bili jeftini. I kao sve ste sami, bez pomoći države? Aha. Sve je isto, sve se okreće. Jedino se poslednjih godina promenila kultura u medijima, ali ne samo u sportu, nego u svim segmentima.



Срам те било. Страни тренери који су ко зна колико коштали? У последњих 20 година имали смо три странца на клупи, звезда четири. Играчи као на траци? Буквално глупост, а кад се узме у обзир број играча (пре свега странаца) који је прошао кроз црвену звезду у последњих 6-7 година онда није само глупост, него и безобразлук. Највећи улазни трансфер Партизана је још увек 1,65 милиона евра за Сејдубу Суму, док је звезда давала 2-3 милиона за разне Мотике и друге који први тим малтене нису ни видели. Апсолутно ништа није исто јер оволики криминал и арчење државног новца само једног клуба нису виђени никад и нигде у историји фудбала, али добро, слепима не вреди објашњавати.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1226 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 30/03/2024 : 20:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch







Знате сад ће вођа да вам постави најгору управу у историји која ће из клуба да извуче десетине милиона евра док не прилази титули, па ће онда исти тај вођа као вама да да неке паре и то у прајм-тајму на националној телевизији да сви виде и чују како је он великодушан и како помаже Партизану иако га његови навијачи вређају, вероватно без икаквог разлога… Игранка за цигане и за ајку до 20.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/03/2024 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ali kad mi neko napiše "sram te bilo"...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
698 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 31/03/2024 : 18:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ali kad mi neko napiše "sram te bilo"...



Čovek bi te verovatno iznapušavao, jer si težak provokator koji piše totalne nebuloze i neistine, ali to nije uradio jer to možda nije njegov stil, a i da jeste, nije to uradio jer bi se ti tada pozvao na svoj status moderatora i banovao bi ga.

Zato, sram te bilo.
Ti si jedan od onih ostrašćenih cigana, koji vidi šta se dešava u srpskom sportu, ali likuje jer njegov klub ima rezultate. Kako se do njih dolazi, to nije bitno.
Vi nikada nećete priznati očiglednu diskriminaciju, da vlast kontroliše sve sportske organizacije (saveze, sudijske organizacije, ..) i da sve one rade u korist i za račun CZ, da je CZ u fudbalu i košarci dobila od države neuporedivo više novca nego svi ostali zajedno, itd, itd.
O igračima i trenerima koje ste dovodili je suvišno komentarisati.

To o katancu su reči nn navijača, koje su nebitne kao npr. to što ti pišeš.
Ali jedini funkcioner koji je priželjkivao kraj protivničkog kluba je Nebojša Čović koji je poželeo da "stavi tačku na crno-beli svet", tj. KK Partizan.
Nikada nijedan funkcioner Partizana to nije rekao. Nikada.

CZ su do katanca u košarci doveli funkcioneri tog kluba, kao i u fudbalu gde je katanac izbegnut samo zahvaljujući jednom duhu. Nije ih do katanca dovela tadašnja vlast, već samo nestručnost i kriminal tadašnjih uprava.
Mali podsetnik da je Džajić aboliran PRE donošenja presude. Presuda je bila osuđujuća, za izvlačenje novca iz CZ, ali se nije sačekao kraj suđenja već je aboliran 10-15 dana pre izricanja presude. I evo sada taj isti Džajić preko FS vraća dug.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/03/2024 : 19:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče, oba kluba mogu sutra da se ugase, zabole me. Toliko o ostrašćenosti.

Sutra oba kluba da vrate u beton ligu, pa da se onda polako konsoliduju. Papire da im provere, pa da hapse sve odgovorne. To bi bilo najbolje za sve, ali se neće desiti. Zašto? Zato što su "svi isti".

Ispadate budale kad mene obeležavate kao pristrasnog i ostrašćenog, ali ok. Partizan je imao šest titula u nizu na suv kvalitet, a Zvezda ne. Malo morgen. Prestanite da budete licemeri, gurali su vas kako god su mogli, ove druge doveli u stečaj i prinudnog upravnika. Sad je došao ovaj bolesnik na vlast, pa leči komplekse na vama. Šta ću vam ja.

Najbolje rešenje bi bilo da se oba legla bezakonja i dilovanja rasture, privatizuju, pa onda radite šta hoćete. Možete čak i da ubijete nekog ko nosi pogrešan dres, da palite stolice, ugovarate tuče u ulicama oko stadiona, bodete se noževima i sl. Svako radi ono što zna, jbg. A mene, opet da naglasim, zabole i za jedne i druge u tom ostrašćenom smislu, pokušavam da se koncentrišem na sport, ništa drugo. Ajd uživajte.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 31/03/2024 20:20:24
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/03/2024 : 21:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Cekam veceras Pantica da vidim sta ce da sere sad o Panteru 😂

Ledej cudoviste!

Ali sta je sa sutom Ponitke, ne kapiram… Drvo
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
698 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 31/03/2024 : 22:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Što se mene tiče, oba kluba mogu sutra da se ugase, zabole me. Toliko o ostrašćenosti.

Sutra oba kluba da vrate u beton ligu, pa da se onda polako konsoliduju. Papire da im provere, pa da hapse sve odgovorne. To bi bilo najbolje za sve, ali se neće desiti. Zašto? Zato što su "svi isti".

Ispadate budale kad mene obeležavate kao pristrasnog i ostrašćenog, ali ok. Partizan je imao šest titula u nizu na suv kvalitet, a Zvezda ne. Malo morgen. Prestanite da budete licemeri, gurali su vas kako god su mogli, ove druge doveli u stečaj i prinudnog upravnika. Sad je došao ovaj bolesnik na vlast, pa leči komplekse na vama. Šta ću vam ja.

Najbolje rešenje bi bilo da se oba legla bezakonja i dilovanja rasture, privatizuju, pa onda radite šta hoćete. Možete čak i da ubijete nekog ko nosi pogrešan dres, da palite stolice, ugovarate tuče u ulicama oko stadiona, bodete se noževima i sl. Svako radi ono što zna, jbg. A mene, opet da naglasim, zabole i za jedne i druge u tom ostrašćenom smislu, pokušavam da se koncentrišem na sport, ništa drugo. Ajd uživajte.



Opet sebi ovde pridaješ značaj koji ti ne pripada.
Nadam se da ćeš shvatiti da si meni, a verujem i svima ostalima u ovom virtuelnom svetu, potpuno nebitan.
Ponekad neko na ovoj temi odreaguje na tvoje pisanje jer konstantno vrtiš istu mantru koju vrti 99,99 % navijača CZ, a koja se bazira na negiranju činjenica i tumačenju stvari samo iz jedne perspektive.
Kolika ti ispadaš budala kada posle takvih komentara napišeš kako tebe baš briga, kako su "svi isti" i sl., verovatno ni ne znaš. Ali to je tvoja stvar.
Ti nisi ostrašćen u smislu da ćeš da se biješ na ulici sa drugim navijačima, jer verovatno imaš poprilično godina, ali si ostrašćen jer negiraš realnost, pozivaš se na neku nepravdu iz prošlosti u koju su vas ubedili Terza, Čović i slična banda.
Ko je gurao Partizan, a kočio Zvezdu? Ime i prezime, molim te.
Ko je doveo CZ u stečaj? Ime i prezime, molim te. Ili stranka, sekta, bilo šta i bilo ko?

Da ponovim da mi tvoje mišljenje uopšte nije bitno, ali eto, voleo bih da nešto novo saznam.
I ti uživaj.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 31/03/2024 : 22:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Sa ovakvim šutom za 3 nismo mogli da izgubimo. Panter sam vukao 1.poluvreme a Zek kao da nije otsustvovao.

Međutim, ono što mene baš brine je forma domaćih igrača. Znači Smajli izgubljen u vremenu i prostoru, Aleksa igra vrlo malo, Balsa odmah par ličnih, Trifu uveo u zadnjoj (!!) minuti 3.četvrtine i vise nije igrao, Anđuša bez minuta. Baš tužno za gledanje.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/04/2024 : 08:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote


Ubise se da ga oteraju!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13370 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/04/2024 : 10:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za Republiku, jedini koriste mozak da kad ti centrala pošalje šta da objaviš ne moraš baš da prepišeš od reči do reči.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/04/2024 : 12:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ce ovde malo zube da polome. Ako potpise novi ugovor, neka pocrkaju..
Go to Top of Page
Page: of 630 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.99 seconds. Snitz Forums 2000