forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Superman (2013)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/10/2011 : 23:44:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/10/2011 : 23:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.


To je to, zato ako zelimo promjenu i da se prave filmovi sa barem dobrim (ako ne i odlicnim) scenarijem trebamo bojkotirati ta sranja gdje su glavni specijalni efekti.
Uzmimo npr. prije sad vec gotovo 10 godina film, Transporter. Ugodno iznenadenje, jako zabavan akcioni filmic. Drugi dio, vise specijalnih efekata i tih sranja = film je losiji. Onaj treci se nisam ni usudio pogledati.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/10/2011 : 11:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

A vi niste gledali X-Men First Class?


Uh,tu si me uhvatio.
Gledao sam film i mišljenja sam da je film odličan,no kladim se da će dvojku zeznut.Mada s onim Fassbenderom film ne može biti loš.Ima nešto u njemu.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 22/10/2011 : 11:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Leonid

Meni se gadi što filmovi sve više sliče na natjecanje u specijalnim efektima.
Skoro da nema akcijskog filma ili filma o Marvelovim/DC superherojima koji ima dobar scenarij.
Sve je to postalo "nabacaj eksplozija i koječega" i zaradi lovu.Čast iznimki Nolanu i njegovom Batmanu.
Posljednji među najglupljim je Green Lantern,nadam se da će ovaj Superman biti bolji.



pa većina filmova današnjice su takvi - nabacaj što više specijalnih efekata u film da dotični praktički sliči na igricu, a scenarij - ko ga jebe.


To je to, zato ako zelimo promjenu i da se prave filmovi sa barem dobrim (ako ne i odlicnim) scenarijem trebamo bojkotirati ta sranja gdje su glavni specijalni efekti.
Uzmimo npr. prije sad vec gotovo 10 godina film, Transporter. Ugodno iznenadenje, jako zabavan akcioni filmic. Drugi dio, vise specijalnih efekata i tih sranja = film je losiji. Onaj treci se nisam ni usudio pogledati.


Da treba bojkotirat te zločine,kladim se da su se scenaristi novog Conana malo zamislili nad svojim uratkom.
60 milijuna dolara a zarada jedva prelazi polovicu budžeta a sve zbog scenarija za djecu koja idu u prvi osnovne.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 22/10/2011 11:09:57
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/10/2011 : 21:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Bojkotiranje će proizvesti samo obrnuti efekt, a to je da npr. neće imati interesa za snimanje daljnjih filmova o Conanu. Treba ići pogledati pa onda kritizirati.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 28/10/2011 : 21:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Tipovi koji danas caruju akcijskim filmovima nikad neće snimiti dobar film o Conanu,njima je teško pročitati imalo o povijesti lika a i pitati mišljenja pravih fanova.Brinu samo o specijalnim efektima.
Ipak,mislim da ću pogledati film,čisto da bih mogao reći što mi najviše smeta.

Što se tiče Supermana,vjerujem da će to bolje proći,mislim da će to biti dobar film.Ipak je to Nolan a imamo i slavne glumce Russell Crowa i Kevina Costnera koji će svojim iskustvom svakako pomoći.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 28/10/2011 : 23:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ja ću ga isto ić pogledat čisto iz znatiželje, iako imam neki predosjećaj (sudeći po ovim slikama kaj su kopirane ovdje) da bi film mogao dobit naziv "Filmska verzija Supermana 64".

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 09:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ocekujem jako dobar film..Zack Snyder zna znanje..to je dokaza sa ekranizacijom 300, istoimenog stripa Franka Millera..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/09/2012 : 09:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Tipovi koji danas caruju akcijskim filmovima nikad neće snimiti dobar film o Conanu,njima je teško pročitati imalo o povijesti lika a i pitati mišljenja pravih fanova.Brinu samo o specijalnim efektima.
Ipak,mislim da ću pogledati film,čisto da bih mogao reći što mi najviše smeta.

Što se tiče Supermana,vjerujem da će to bolje proći,mislim da će to biti dobar film.Ipak je to Nolan a imamo i slavne glumce Russell Crowa i Kevina Costnera koji će svojim iskustvom svakako pomoći.



Snyder..Nolan je jedan od producenata..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000