forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izašao je Moebius! na interliberu!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2012 : 22:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine
Saradnja Darkwooda i Libellusa te demantuje, iako ja imam razumevanja za tvoj stav...
Mene zanima koliko mislis kompleta poslati u Srbiju? I hocemo li i mi dobiti Fibrin katalog?


Ne znam detalje, pa ne mogu komentirati. Tim bolje:)

Kataloge ćemo poslati, sačuvat ću bar 1 paket, 200 komada, za Srbiju.
Što se tiče slanja, ne odlučujem ja koliko ću poslati, nego Darkwood i Alan Ford. Koliko naruče, toliko ću poslati! Ne podliježite panici, pa teško baš da će se SVI kompleti prodati na Interliberu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 14/11/2012 : 22:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne znam detalje, pa ne mogu komentirati. Tim bolje:)

Kataloge ćemo poslati, sačuvat ću bar 1 paket, 200 komada, za Srbiju.
Što se tiče slanja, ne odlučujem ja koliko ću poslati, nego Darkwood i Alan Ford. Koliko naruče, toliko ću poslati! Ne podliježite panici, pa teško baš da će se SVI kompleti prodati na Interliberu.



Ne panicim, ali predvidjam da ce ti ovo biti najbrze rasprodato "izdanje"...:)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/11/2012 : 23:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kamo sreće...:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1346 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 15/11/2012 : 06:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Markos

Pa niti npr. kupci iz Hrvatske ne mogu kupiti izdanja u pretplati srpskih izdavača, ovo je slična stvar.
Već sam objasnio da to neće biti moguće iz jednostavnog razloga: Fibra na sajmu prodaje kupcima direktno, nema posrednika i njihove marže, pa zato možemo dati popust na naša izdanja. U Srbiji prodaju vrše striparnice koje imaju svoje troškove oko uvoza i svoju maržu i ako bismo recimo htjeli organizirati sličnu akciju u Srbiji, nama bi od tih 500 kuna promotivne cijene ostalo otprilike 350:(



Saradnja Darkwooda i Libellusa te demantuje, iako ja imam razumevanja za tvoj stav...
Mene zanima koliko mislis kompleta poslati u Srbiju? I hocemo li i mi dobiti Fibrin katalog?

Meni ta saradnja uveliko odgovara i pomaže da kupim neka Libellusova izdanja. Sada su na DW forumu opet uveli i nedeljno prodavanje po 5 LL kompleta (za najbrže) i do 40% snižena.(kao na LL forumu)
A kada je prvih mesec dana kod LL-a popust na nova izdanja, to se važi i kod DW-a...
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 15/11/2012 : 20:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Markos

Ne znam detalje, pa ne mogu komentirati. Tim bolje:)

Kataloge ćemo poslati, sačuvat ću bar 1 paket, 200 komada, za Srbiju.
Što se tiče slanja, ne odlučujem ja koliko ću poslati, nego Darkwood i Alan Ford. Koliko naruče, toliko ću poslati! Ne podliježite panici, pa teško baš da će se SVI kompleti prodati na Interliberu.



Ne panicim, ali predvidjam da ce ti ovo biti najbrze rasprodato "izdanje"...:)




Potpisujem. Ako je nešto kvalitetno brzo nađe put do kupca bez obzira na cijenu.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 15/11/2012 20:13:33
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 17/11/2012 : 00:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message  Reply with Quote
Moebius!! :)))Eto ga ovdje na 30 cm od mene, odmara hehehe:D
nisam jos ni vadio stripove is slipcasea:D!
hvala ti Markos za tako divno izdanje i jos za jedno velika zahvala,
pretpostavljam da si ti bio danas na štandu,
moja prijateljica je bila danas do zagreba, pa sam je unovačio da mi donese Moebiusa, pa je ona našla po mojoj poruci paviljon i prodavaču (vjerojatno tebi) pokazala moju poruku hahah, i eto hvala ti što si joj predlozio ili tvoj prodavac da ne
tegli moebiusa (jer je stvarno prilicno tesko) da ces joj spremiti sa strane, zapisao je na papir i kasnije ona dosla to pokupit, i rekla mi je kasnije kad se vratila da vise uopce nije bilo Moebiusa:D! to mi je drago čuti!
Planulo prije vikenda :O odlicno!:D
a izdanje ,ljudi,tko se dvoumi mozda nemojte !ovo nema dvojbe, izdanje godine bez premca, ja sam najprije mislio a sta slipcase ko slipcase,ali kad se ovo vidi ovako u kompletu, ma koja divota je to ljudi, čvrsti slipcase i sva tvrdoukoričena izdanja unutra, divota!,
odo ja proučavati:D!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/11/2012 : 07:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Boyan.P

Moebius!! :)))Eto ga ovdje na 30 cm od mene, odmara hehehe:D
nisam jos ni vadio stripove is slipcasea:D!
hvala ti Markos za tako divno izdanje i jos za jedno velika zahvala,
pretpostavljam da si ti bio danas na štandu,
moja prijateljica je bila danas do zagreba, pa sam je unovačio da mi donese Moebiusa, pa je ona našla po mojoj poruci paviljon i prodavaču (vjerojatno tebi) pokazala moju poruku hahah, i eto hvala ti što si joj predlozio ili tvoj prodavac da ne
tegli moebiusa (jer je stvarno prilicno tesko) da ces joj spremiti sa strane, zapisao je na papir i kasnije ona dosla to pokupit, i rekla mi je kasnije kad se vratila da vise uopce nije bilo Moebiusa:D! to mi je drago čuti!
Planulo prije vikenda :O odlicno!:D
a izdanje ,ljudi,tko se dvoumi mozda nemojte !ovo nema dvojbe, izdanje godine bez premca, ja sam najprije mislio a sta slipcase ko slipcase,ali kad se ovo vidi ovako u kompletu, ma koja divota je to ljudi, čvrsti slipcase i sva tvrdoukoričena izdanja unutra, divota!,
odo ja proučavati:D!


Nema na čemu, drago mi je da ti se svidja.
I NIJE nestalo, ionako ljudi paničare da će nestati, ne treba ih još poticati;)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Boyan.P
Senior Member



Croatia
2773 Posts

Member since 13/06/2004

Posted - 17/11/2012 : 10:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Boyan.P a Private Message  Reply with Quote
hahaha ups onda, sorry ljudi lazna uzbuna:D
ali uzmite svejedno izdanje biti ce vam zao ako plane:D
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 18/11/2012 : 20:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Interliber je završen. I koliko slipcaseova Moebiusa je prodano na Interliberu ?

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/11/2012 : 22:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Nestalo sve! (gazda je pokupio ostatak i odvezo u nepoznatom pravcu nakon 19h)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2012 : 22:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Interliber je završen. I koliko slipcaseova Moebiusa je prodano na Interliberu ?


Mnogo. Jako mnogo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

maram
Starting Member



40 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 18/11/2012 : 22:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send maram a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Mnogo. Jako mnogo.



A sumnjao si čak!
No, rekoh ti - imaš hit. Ni to što ti je ostalo za striparnice neće dugo potrajati! ;)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2012 : 23:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Opet sam sumnjičav:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Dommy
Starting Member



Croatia
58 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 19/11/2012 : 00:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dommy's Homepage  Send Dommy a Private Message  Reply with Quote
Uspio sam nabaviti slipcase (hvala Meji!), hvala i izdavaču i svima koji su radili na Moebiusu. Jako lijepo izgleda i nije mi žao ni kune. Uz Inkal i Metabarune, definitivno jedno od najboljih domaćih izdanja.

Još kad bih uspio čitav Blueberry serijal tako pribaviti... :)

http://domigorgon.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000