forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 najbolji Marvel cinematic universe film do sada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 23:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by FelipeKajetano



Pa čemu onda glasanje ako nisi gledao dosta s tog popisa? Glasanje je onda potpuno besmisleno



Pa objasnia sam, Iron Man 3 mi je ono 10/10..Winter Soldier mi je odma do njega, Thor sam gleda samo prvi, ne sumnjam da su i sljedeca dva na istoj razini..Civil War nisam gleda ali cita sam recenzije fanova koji su pisali da je strip izmasakriran tako da to ni necu gledat jer sam veliki fan stripa..Avengerse prve sam gleda ali ti team-upovi mi opcenito nisu napeti..

Jedino sta bi moga dati sansu od ovih sta nisam gleda je Black Panther, ali ka sta sam napisa Iron Man 3 mi je cista desetka..


Thor 2 je na istoj razini, čak stepenicu niže.
Thor 3 nije u istom svemiru sa prva 2.
Black Panther mi je osobno jedan od najslabijih. Ali, tu sam usamljen i to je moje osobno mišljenje. Film svakako nije loš.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 03/05/2018 23:15:49
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/05/2018 : 23:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ma ima Felipe pravo kad kaze da je malo besmisleno da glasam a nisam sve gleda, samo mi se sad ne skida 7 filmova samo da ode glasam..ali kad sam vidia na popisu Iron Man 3 jednostavno sam mora udrit klik, jer taj film je meni fenomenalan..znam da ga mnogi ne vole ali je stvarno nesto posebno, ono gleda sam ga 10 puta i svaki put iznova otkrijem nesto novo, e da mi je imat jedno od onih Iron Man odijela..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 03/05/2018 23:21:00
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 23:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ma ima Felipe pravo kad kaze da je malo besmisleno da glasam a nisam sve gleda, samo mi se sad ne skida 7 filmova samo da ode glasam..ali kad sam vidia na popis Iron Man 3 jednostavno sam mora udrit klik, jer taj film je meni fenomenalan..znam da ga mnogi ne vole ali je stvarno nesto posebno, ono gleda sam ga 10 puta i svaki put iznova otkrijem nesto novo, e da mi je imat jedno od onih Iron Man odijela..


Jebeš glasanje. Mene brine što jedan fan USA hero stripova nije gledao te filmove...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/05/2018 : 23:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Jebeš glasanje. Mene brine što jedan fan USA hero stripova nije gledao te filmove...



haha evo krenit cu sa Black Panther..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2018 : 23:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Uništen topic, gdje je mladjo kad ga trebaš


Što uništen? Ljudi glasaju, raspravlja se, gomila klikova na temi. Pun pogodak što se mene tiče...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/05/2018 : 23:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Dobra je tema, samo ima par ovih koji je imaju namjeru zagaditi, iako ih baš briga za tu tematiku i bilo kakvu smislenu raspravu.
Evo ti ih i u drugom topicu, prvi su.
Najbolje je ne odgovarati im, ne doživljavati ih, pa se možda maknu.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/05/2018 : 23:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
A što vas toliko pogađa što se javi pojeki trol ili neko ko ne voli ove filmove? Ima pravo napisati šta misli, ne piše o prazniku Mimoza u Herceg Novom, već o MCU.
Meni su najbolji GotG, Thor3, Iron Man i Ant Man. Thor i Civil War tu negdje, mogu proći, ostalo je za mene ništa posebno.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/05/2018 : 23:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by supermark

ma nisu to loši filmovi, to je smeće
hrpa nebuloza, loše ili nikakve radnje s ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata
crtani film koji slavi nabildane frajere i sisate ženske



S ciljem ubacivanja što više specijalnih efekata? Jbt ti stvano nemaš blage veze o filmu. Da im je to cilj a ne vrlo dobra priča onda je i meni cilj eto bacati pare u wc školjku. Svaki, ali baš SVAKI studio, svaki redatelj krene u kreaciju filma misleći da će to biti remek djelo i da će zaraditi brdo para. Većini to ne uspije, ali nitko, ali baš NITKO neće ići s namjerom da napravi loš film, a upravo bi ekvivalent tome bio "cilj ubacivanja što više specijalnih efekata". VFX nije nimalo jeftin, dapače, najskuplji dio ovakvih blockbustera. Kako mi se gade ovakvi snobovi koji samo cijene indie filmove s odličnom pričom i bez akcijskih scena. Ja volim oboje, tj obe vrste. Recimo prošle godine mi je Get Out bio jedan od najboljih filmova godine. Logan isto. Al najjači su mi ovakvi snobovski klatimudani koji dođu u ovakve teme eto tek tako da se isprdaju a nikad u životu nisu ništa korisno napravili.

I onda poslije trpa MCU filmove zajedno u isti koš sa DCEU filmovima

Ajde jedino što valja tu je Man of Steel. Ali usporediti recimo Justice League sa Infinity War-om? Al ajde, sve je subjektivno



Dobro daj malo lakše sa ovom i sličnim izjavama.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/05/2018 : 23:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
P.S. uspjeli ste Obi-wana izbacit iz takta.
Što je sljedeće? Dalaj-Lama koji urla i tuče ljude u birtiji?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 04/05/2018 : 00:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Meni osobno je Iron Man 3 meh, Thor 2 najgori od svih MCU filmova, prvi Thor je solidnjara, Ragnarok najbolji Thor i jedna od najboljih komedija u zadnje vrijeme, Black Panther a pogotov Killmonger ooooodličan. Winter Soldier isto odličan, e sad Civil War.......iliti Avengers 2.5 ima jako dobru akciju i overall priču ALi konstrukcija scenarija je posvuda, prepun je plot holesa, samo ukucajte u youtube civil war plot holes i vidjet će te o čem pričam, Zemo kao villain je možda i najgori villain u MCU uz Malekitha iz Thor 2.

Znate kako kažu, "movie is as good as its villain", u 95 % slučajeva je to istina.
Zato Top 3 villaina u MCU:

1-Thanos
2-Killmonger
3-Red Skull

Lokija ne stavljam tu jer na kraju krajeva i nije villain
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000