forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kolekcija filmova & serija (VHS, DVD, USB...)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 20

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/03/2024 : 13:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mystic Pizza (1988)
VHS: Tajanstvena pizza

Uzeo sam da pogledam ovaj film jer je bio smješten odmah na polici pored zadnjeg pogledanog Two Much, a ovaj film sam nabavio isključivo zbog Julie Roberts. Zanimljivo da Mystic Pizza počinje i završava vjenčanjem, zrcali se početak i kraj filma dok se u međuvremenu sve promijenilo, ističući putovanje i rast glavnih likova kroz priču gdje nas film zapravo usput podsjeća na važnost prijateljstva i suočavanju s životnim preprekama.

Ne znam sad je li ovaj film proslavio Juliu Roberts (odskočna daska je zasigurno bio) ili se to dogodilo dvije godine kasnije u Pretty Woman, no kako god, Julia ovdje briljira u ulozi neustrašive i neovisne djevojke. Fora mi je vidjet kako su svi ovdje mladi, praktički u to vrijeme i nepoznati (ili manje poznati), a iznenadio sam se kad sam u jednoj sceni za stolom vidio Matta Damona haha, ovo mu inače bio prvi film. Čak je i Berta dražesna (za mene će uvijek bit Berta), u jednom trenutku (ali samo u par sekundi) njezin lik postaje skoro identičan onome kojeg je tumačila u Two and a Half Men, posebice u sceni kad se pojavi kritičar hrane. Vezano za tog kritičara, interesantno je kad ga vidimo po prvi put u filmu na tv-u dok kritizira hranu, spominje u jednom trenutku „dalmatian sauce“, kao neki dalmatinski sos ili umak, ali spominje ga u negativnom kontekstu – kao „ne pitajte me što to znači, samo ga nemojte probati!“. Ajde, ako ništa, volim u filmu kad se spomene nešto iz naših krajeva. Još nešto glede tog kritičara, pomislio sam da je možda Lynch uzeo tu ideju za svoj Twin Peaks jer smo i tamo imali u onom RR restorančiću u jednom dijelu serije situaciju kad su očekivali dolazak tog kritičara za hranu pa su ga željno, ali i nervozno tada iščekivali jer su strahovali hoće li uspjet ostaviti dobar dojam.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 01/03/2024 13:55:52
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6943 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/03/2024 : 22:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Shaner
Hvala, ali džaba. To otključava samo DVD regije. Meni treba nešto za blu-ray.



Pa to sam odmah napisal ;)
quote:
Originally posted by Beagea
Napokon su CC DVD-i na dispozicija za slobodno korištenje!!!




Napisao si da su DVD-i na dispoziciji, ali nisi napisao da blu-rayevi nisu.

Što se izvlačenja maksimuma iz slike tiče, to je sve u redu za ono što već imam (a nemam ništa američko), ali ako idem nešto kupovati to sigurno neće biti DVD.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 02/03/2024 : 15:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner
Napisao si da su DVD-i na dispoziciji, ali nisi napisao da blu-rayevi nisu.




quote:
Originally posted by Shaner
Što se izvlačenja maksimuma iz slike tiče, to je sve u redu za ono što već imam (a nemam ništa američko), ali ako idem nešto kupovati to sigurno neće biti DVD.


Pa sad. Na prvu zvuči potpuno logično, ali ;)

Npr. želiš li foxovu noir kolekciju (stvarno listom odlični filmovi) preostaje ti kupnja DVD-a regije 1. A ima takvih primjera još, ako baš želiš određene naslove.
Ima i još jedna stvar. Pretpostavljam da nemaš neograničen limit na filmove pa onda možda i cijena igra ulugu. Koliko vidim razlika između BD i DVD CC izdanje je 8 dolara. Računica govori da za 3 BD izdanja možeš uzeti 4 DVD izdanja. CC je poprilična kolekcija i kad vidiš ti slika gotovo ista (baš sam danas provjeraval razliku između R1 DVD* izdanja i MoC BD** izdanja) onda možda ipak vrijedi razmisliti i o DVD izdanju. Bez obzira kaj smo u 2024. Ili usprkos tome. Dobar uređaj za reprodukciju i projektor (ili kvalitetana telka) čine čuda i razlika nije baš vidljiva kako bi to na prvu se moglo činiti. Definitvno razliku čine i uređaji na kojima se sve to projektira. Ali u nekoliko vrlo konkretnih slučajeva situacija je takva da je rzlika u slicu nezamjetna. Naravno da postoji razlika ako puštaš DVD s DVD uređaja, ali DVD s 4K uređaja je druga priča.

Ima još razloga zakaj DVD i u 2024. godini, ali o njima drugom prilikom.

*https://www.amazon.com/Touch-Evil-DVD-Region-NTSC/dp/B01I06GYOQ
**https://eurekavideo.co.uk/movie/touch-of-evil/

Na slijdećoj poveznici možemo uočiti razliku kad zaustavimo sliku, samo ta razlika nije toliko vidljiva kad je slika u pokretu. Jednostavno treba to vidjeti uživo da bi se dobila konačna slika.
https://caps-a-holic.com/c.php?go=1&a=0&d1=479&d2=4016&s1=4883&s2=37316&i=3&l=0

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 02/03/2024 16:17:29
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39393 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/03/2024 : 19:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo necega sto sam jurio 20+ godina. Konacno stiglo.





































Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 02/03/2024 : 20:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Kaj nisi rekel da toliko ganjaš, da ti prodam ;)

Veže me uz Dvije kule najbrža dostava ikad. Naručim ovo izdanje s kanadskog amazona u petak navečer, u ponedjeljak ujutro poštar (HP) nosi vreču, popriličnu ali ne pretešku. Plava vreča a na njoj slika švedske žute krune, dijagonale pola metra (eto kolika je bil vreča). Ne mogu vjerovati da pošiljka poletjela iz Kanade, preko Švedske stigla u RH za manje od 72 sata. Imal sam broj za praćenje i cijelo vrijem pratil gdje je paket. I to odredište 200km od Zagreba. U to vrijem pošta je stizala višeput dnevno izvan Zg.
Godina 2004.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 02/03/2024 20:46:10
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39393 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/03/2024 : 20:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto bi da prodas to??? Pa pre ce mene iz kuce izneti sa nogama napred nego ovo.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2024 : 21:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lijepo ovo izgleda Sawitchu :)

Nego, što se tiče mene, ja uopće ne gotivim taj LOTR, Star Warse i one Harryje Pottere, meni je to sve skupa totalno sr..khm, khm, neću da budem prost
Jednostavno me to odbija i ne mogu se nikako iščuditi što to ljudi vide u tome (a većina je zaluđena time)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/03/2024 21:07:48
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39393 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/03/2024 : 21:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da si kao ja citao kao klinac Hobita (jedno 7 puta) pa LOTR jedno 3-4 puta i docekao film i figure i jos u bioskopu uz iscekivanje nakon kupljene karte razumeo bi :) Jedan od najlepsih dana u zivotu kad sam u bioskopu gledao prvi deo 2000.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2024 : 21:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Neko mi je bio posudio VHS LOTR 1 početkom 2000-ih, ali meni to nikako nije sjelo, ne znam.
Star Wars filmovi su isto tako popularni, ali ja nikako da se natjeram pa da im dam priliku, čak sam bio jednom i shvatio redoslijed kako ih treba gledati :)
(nadam se da Sale [Lord Vader] ne zalazi u ovaj topic pa da vidi gluposti koje pišem )

Ali, to je problem više u meni (svjestan sam toga) nego u tim filmovima.
Kod LOTR samo kad pomislim na cijelu trilogiju koliko to traje ukupno, dođe mi slabo :)
Mada, ako ništa, moram se jednom natjerati zbog Elijaha Wooda, tog glumca sam volio gledati kao klinca koji je bio fantastičan u filmovima koje je glumio.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 02/03/2024 : 22:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Bome kao Frodo je pun pogodak!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/03/2024 : 22:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Blue Heat aka The Last of the Finest (1990)
VHS: Posljednji od najboljih

Fan sam ovakvih policijskih filmova, a naročito kad film usput nudi i uzbudljivu kombinaciju s toliko zvijezda na okupu: Brian Dennehy, Joe Pantoliano, Bill Paxton i Jeff Fahey, a čak se i Xander Berkeley na momente pojavljuje u ulozi njihova doušnika. Iako se može činiti kao klasični policijski zaplet u kojem policajci daju otkaz da bi se udružili i sami se tajno borili protiv zlikovaca i korupcije unutar vlastitih redova, meni osobno takva premisa ne može dosaditi posebice zbog spomenutog prisustva tako raznolike i talentirane glumačke postave koja čini film posebno uzbudljivim. Ta konačna pobjeda glavnih likova može biti zadovoljavajuća, ali se ne može poreći da ne postoji dublji sloj nelagode zbog nepotpune pravde i izgledne trajne prisutnosti korupcije u sustavu.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 03/03/2024 22:26:44
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/03/2024 : 15:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, ukoliko već ne znaš, na Facebooku postoji grupa The Video Store Back Rooms u kojoj fanovi i kolekcionari dijele vlastite prostorije ukrašene VHS i sličnom parafernalijom i memorabilijom. Ima fenomenalnih kolekcija i setupa koji naprosto izazivaju zazubice. Preporuka tebi i ostalima.

EDIT: Evo i link:

https://www.facebook.com/groups/1377771919519047/

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 04/03/2024 15:18:39
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2024 : 19:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Vice na linku, bas sad pogledao nekih 20-ak slika, strava ovo izgleda 😉
Tocno ovo kako si rekao da rastu zazubice kad vidis kako su ljudi slozili svoje prostore i sto sve imaju na policama/zidovima.
Kod mene je to sve nekako dosta skromnije, bilo bi me sramota tamo stavit slike hehe 😄
Ali, najvaznije da uzivam u tome 🙂

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/03/2024 : 20:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Naravno, gušti su gušti. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2024 : 20:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
The Paperboy (1994)
VHS: Dostavljač smrti

Vrlo, vrlo uznemirujući film, a sve zahvaljujući mladome Marcu Marutu koji je sjajno portretirao problematičnog dječaka s mentalnim problemima čije nasilje, kako film napreduje, sve više i više raste. Zaista sam impresioniran kako je ovo odglumio. U jednom trenutku, dječak je za poželjeti, pristojan i radišan, a doslovno u sekundi se transformira u izuzetno opasno i nestabilno biće. Ne samo gestikulacije lica, već i promjena u glasu uspješno prikazuju tu dramatičnu transformaciju. Rekao bih da je ovo film koji te točno potakne na kraju da razmišljaš o toj prirodi nasilja u čovjeku i općenito ljudske psihologije.

Glumi i Alexandra Paul koji najviše znam iz Baywatcha, a tu je i starica Frances Bay čije je glumačke usluge često koristio Lynch. Ja je najviše i pamtim iz Twin Peaksa, baš ima ono nešto, rekao bih creepy u toj starici, što donosi dodatni sloj nelagode i u onako već uznemirujućem filmu.

Spomenuo bih još za kraj komentara – u Karlovcu tijekom srednje škole u učeničkom domu krajem 90-ih, sjećam se da smo u videoteci posudili film Mikey (1992) gdje smo imali naizgled slatkog i nevinog dječaka, a u stvarnosti je bio veoma manipulativan i izuzetno opasan. Prošle godine sam recimo pogledao i The Good Son (1993) u kojem je problematičnog dječaka ovaj put glumi Macaulay Culkin. Sve je to izašlo tu u razdoblju 1992-1994 tako da možemo zaključiti da je ta tematika problematične djece tada bila in.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/03/2024 20:36:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/03/2024 : 20:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Naravno, gušti su gušti. :)


Tako je Vice

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 04/03/2024 : 22:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Vitina i tatina jazbina!





Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6873 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/03/2024 : 09:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Mystic Pizza (1988)
VHS: Tajanstvena pizza





U približno vreme smo se osvrnuli na isti film:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=514&TOPIC_ID=31772#2636048
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2024 : 20:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Vitina i tatina jazbina!


Bogami lijepo ti ovo izgleda, volim inače sve u drvetu, a ovo je jedna kreativna ideja/način kako možemo složiti filmove :)
Ako se ne varam, moguće je da su i u videotekama ovako slično bile nakoso posložene kasete.
Da te priupitam, ono što si slikao na prvoj stranici ove teme (mislim na ovaj POST), je li to u istoj toj prostoriji ili možda u dnevnom?
Kod mene je na više mjesta, ali gledao sam opet da bude uredno i da na nešto to liči.
Imam popis u wordu, pa prema njemu točno znam gdje mi je što kad tražim, bez tog popisa bih bio točno izgubljen.
quote:
Originally posted by alexts

U približno vreme smo se osvrnuli na isti film:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=514&TOPIC_ID=31772#2636048


Odlično, baš sam maloprije s guštom pročitao tvoj komentar, vidim da se i tebi dopala izvedba Julie Roberts koja u tom filmu ima tek 21 godinu, a i dobro si primjetio, ovo nije njen film (iako nekadašnja kutija VHS kasete sugerira tako jer se vjerojatno lakše film tako promovirao) budući da su sve tri djevojke podjednako zastupljene svojim ulogama u filmu. Zaboravio sam samo još jednu stvar spomenuti (a inače pokušavam da ti moji osvrti koji nisu bogzna što, da budu što kraći) da sam nakon gledanja Mystic Pizza zapravo shvatio da je nekako logičan slijed za Juliu bio film Pretty Woman. Jer u ovom Mystic Pizza, lik Julie Roberts, koja dolazi iz skromne radničke obitelji, zaljubljuje se u dečka bogataša koji je navikao da ima sve i kao takav je pomalo bio podvrgnut pritiscima svog društva zbog veze s osobom iz nižeg društvenog sloja (što smo zapravo i mogli vidjet kroz onu zajedničku obiteljsku večeru). Slično imamo dakle u Pretty Woman gdje je lik Julie Roberts u sličnom položaju gdje se film također bavi tim društvenim razlikama, gdje je ovaj put Richard Gere u toj ulozi bogataša gdje opet imamo taj sudar različitih svjetova gdje Julijin lik kroz taj film opet otkriva nove aspekte života koje do tada nije poznavala kao što su luksuz, razne privilegije koje donosi takav život, ali istovremeno i pritiske i očekivanja bogatog društva.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 05/03/2024 : 20:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by BeaGea

Vitina i tatina jazbina!


Bogami lijepo ti ovo izgleda, volim inače sve u drvetu, a ovo je jedna kreativna ideja/način kako možemo složiti filmove :)
Ako se ne varam, moguće je da su i u videotekama ovako slično bile nakoso posložene kasete.
Da te priupitam, ono što si slikao na prvoj stranici ove teme (mislim na ovaj POST), je li to u istoj toj prostoriji ili možda u dnevnom?
Kod mene je na više mjesta, ali gledao sam opet da bude uredno i da na nešto to liči.
Imam popis u wordu, pa prema njemu točno znam gdje mi je što kad tražim, bez tog popisa bih bio točno izgubljen.



Nije isti prostor, preselio u kuću.
Police su moja zamisao a realizacija mojih roditelja. Naši hrastovi, ručni rad i sve ostalo. Hvala im!

Ovo je sad kolekcija na okupu manje više. Sve je u jazbini

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2024 : 20:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, onda u takvom slučaju samo zadovoljstvo time je još i veće

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 05/03/2024 : 20:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Svaka čast, onda u takvom slučaju samo zadovoljstvo time je još i veće



Največe kaj su filmovi posloženi najjednostavnije moguće, po formatima kutija...a meni super izgleda. Na prvu nabacani filmovi a čine jedinstvenu formaciju kojoj stalno mijenjam položaj dijelova. Napokon dobil svoj filmski (i stripovski, slika je loša pa se možda ne vide ken parker, alan ford, usagi yojimbo) mozaik.
[/url

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2024 : 21:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam neko vrijeme razmišljao kako da ih slažem, pomislio sam prvo po žanru, ali tu se onda lako mogu pogubiti jer vidim da i vi u onoj temi Oskar vodite razne polemike gdje točno koji film smjestiti. Onda sam pomislio, možda bi bilo najbolje slagati ih po godinama izlaska. Kod mene je to zasad random poredano kako se nabavljaju, jer svako malo se nešto nabavi pa tko bi to onda stalno preslagivao. Ali, možda mi dođe koju zimu kad budem imao viška vremena pa da ih organiziram po godinama izlaska, to mi djeluje još i najbolje rješenje.

Dok je kod DVD-a to malo zeznuto, naročito kod onih gdje na jednom disku imamo dva različita filma (oni DVD-ovi što su izlazili na kioscima).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 05/03/2024 : 21:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Dok je kod DVD-a to malo zeznuto, naročito kod onih gdje na jednom disku imamo dva različita filma (oni DVD-ovi što su izlazili na kioscima).



zato je meni ovo rješenje, samo nabacam kutije!


ovak nekaj misliš:

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12537 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/03/2024 : 21:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
E da, na te sam mislio :)
Ali i na one BeaGea, znaš one što imaju u nazivu "Moja TV", ne znam koliko je takvih brojeva izašlo, ali na jednom disku znaju biti čini mi se čak i 4 filma.

A imam nešto i onih koje su promovirali kao "novine s filmovima", jedan takav primjer je film Serpico, a na istom disku je i film Death Wish s Charlesom Bronsonom. Možda je takve DVD-ove najbolje složiti skupa jedne do drugih kao što je na toj slici

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/03/2024 21:27:36
Go to Top of Page
Page: of 20  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000