forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Greystorm 11 i 12
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/10/2014 : 19:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam kupio zadnja 2 broja i kompletirao Greystorma pa eto rekoh da i pročitam sve odjednom. Nisam se razočarao. Inače sam odustao od Bonelli stripova jer su mi prenaivni, no ovo ću sačuvati. Strip je stvarno dobar po bilo kojim mjerilima (čak vrlo dobar). Serijal ima glavu i rep, a bogami i ono između. Glavni "junak" je jedinstven (ali da ne spojlam). Rekao bih da je ovo najbolje što Bonelli može ponuditi, sviđa mi se što ima 12 brojeva i kraj. Ustvari serijal ima 11 brojeva, a zadnja sveska (220 strana) je uglavnom avantura Hoanui i Mili u Londonu. To je izbačeno iz originalnog kontinuiteta što je po meni dobra odluka jer odlazi previše u širinu, a također je malo slabije od glavne priče. Uglavnom, preporučujem. Nije to Preacher niti Pinokio, ali jedan lijep strip koji svakako vrijedi pročitati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/10/2014 19:46:32
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000