forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 44

udarnik007
Junior Member

Croatia
359 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 17/09/2018 :  20:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Batman - Michael Keaton i to bez premca
dok mi je najdrazi film The Dark Knight.
Joker - Heath Ledger no, imam jaaako dobar
osjecaj glede Joaquina Phoenixa i jedva
cekam to vidjeti!!!

Volim te mama,
al' ne više od
DINAMA!!!
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

365 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 18/09/2018 :  18:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Pitanje je generacijsko ko i vecina slicnih pitanja na forumu. Ja sam generacija kojoj je pojam Batmana Michael Keaton, a Jokera Jack Nicholson. U smjesu jos treba dodati Kim Basinger i Princeov Batdance, meni dosta.

Da se vratim na proslu stranicu i Eaglemossova izdanja, narucio sam ih par za probu. Prva dva iz serije The Legend of Batman i A Death in the Family iz DC Graphic Novels. Na slici CK za usporedbu. Ukratko, i dalje sam jako zadovoljan Eaglemossom. Batman i DC biblioteka su za razliku od Star Treka sjajnih tvrdih korica, na sjajnom papiru, cijena pristupacna, izbor reprezentativan. A i stripovi kao takvi su dobri Mislim da cu nastaviti, sto se Batmana (i DC-a) tice, za mene je to to.

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2869 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/09/2018 :  20:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/magazin/clanak/batman-pokazao-penis-u-novom-stripu-18/2024956.aspx
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member

Croatia
2906 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 19/09/2018 :  21:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Da se vratim na proslu stranicu i Eaglemossova izdanja, narucio sam ih par za probu. Prva dva iz serije The Legend of Batman i A Death in the Family iz DC Graphic Novels. Na slici CK za usporedbu. Ukratko, i dalje sam jako zadovoljan Eaglemossom. Batman i DC biblioteka su za razliku od Star Treka sjajnih tvrdih korica, na sjajnom papiru, cijena pristupacna, izbor reprezentativan. A i stripovi kao takvi su dobri Mislim da cu nastaviti, sto se Batmana (i DC-a) tice, za mene je to to.

Kako ide narudžba, direktno preko njihove stranice?
Go to Top of Page

vice
Advanced Member

5241 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2018 :  02:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni taj Eaglemoss i nema neku privlačnost budući većinu toga iman, a dupliranje, pogotovo na ovaj forsirani kronološki način me ne zanima.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

365 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 20/09/2018 :  18:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kornboy

quote:
Originally posted by fandango

Kako ide narudžba, direktno preko njihove stranice?

Da. Gratis postarina unutar EU za 4 stripa (samo pazi jer prva dva Batmana su jeftinija): https://shop.eaglemoss.com/the-legend-of-batman-graphic-novels
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member

Croatia
2906 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 21/09/2018 :  10:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
Super!
Ovaj Year Zero je baš povoljan za HC izdanje, ne bi mi smetalo dodati ga u kolekciju. Owls također.
Međutim, moram se odlučiti želim li kompletan Snyderov run ili ovako probrano u HC. Ako budem išao na kompletan run vjerojatno ću uzeti paperback box setove:
https://www.amazon.com/Batman-Scott-Snyder-Greg-Capullo/dp/1401267661/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1537518504&sr=8-3&keywords=snyder+batman+box+set
Go to Top of Page

fandango
Junior Member

365 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 24/09/2018 :  10:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Fino izgledaju i ti box setovi! Ma svatko od nas slaze kolekciju kako mu pase, ja sam podijelio ovaj info i o Eaglemossu i moje iskustvo s njima cisto da ljudi znaju. Nisam nikad prije cuo za njih, niti im izdanja nisu u slobodnoj prodaji na Amazonu i slicno. A s njima sam odlucio i nastaviti jer Batmana i DC opcenito imam nesto sitno, a ovo mi je OK cijena za ono sto se dobije. Snyderov run inace kolko sam vidio u najavama ide prakticki pa citav u Eaglemossu, jos kad se kombinira s njihovom DC bibliotekom, moj je dojam da se dobije reprezentativna zbirka Batmanovih prica. Mogli bi bas i Supermana tako.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member

3584 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 04/11/2018 :  17:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
http://www.cbr.com/does-batman-need-to-be-white/

black Superman would be fantastic, as would having a female Captain America

Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
15083 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/11/2018 :  18:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
PC debili ponovno napadaju.
Go to Top of Page
Page: of 44 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000