forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/02/2024 : 13:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ono kad procitas da ova dva prevaranta M&G dobijaju desetke, a Ambrosini šestice izgubis volju citat dalje.



Meni su M & G u tom početnom periodu genijalni, a ponegdje i maestralni. Nisam sad dugo čitao nove epizode DD-a ali moguće je (a čini mi se i da jest) da su se poslije dosta pokvarili. Nije to ništa čudno, pa Chiarola je nacrtao Sedam gradova Cibole, a nakon toga ima hrpetinu epizoda (da ne kažem sve!) gdje nije ni blizu tome crtežu.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/02/2024 : 13:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nemam pojma koje taj ambrosini znam za montanarija i grasanija te za Roia

to je dilan dog
njih troje


jeko taj ambrosini

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/02/2024 : 13:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A Ambrosiniju sam za Kanal 666 dao ocjenu 9, te za Metamorfoze 7, što nije loše.
Jedino je na Hridini duhova podbacio...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/02/2024 : 13:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

nemam pojma koje taj ambrosini znam za montanarija i grasanija te za Roia

to je dilan dog
njih troje


jeko taj ambrosini




I Stano:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/02/2024 : 13:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
aaa kanal 66 i metarmofoze
ne znam im ime ali znam crtež

BEZVEZE

za mene DD = ROI... najhororičnija atmosfera
a MIG znaju dočarati likove i krajolik

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2024 : 16:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A evo osvrta i na Damu u crnom. To je po meni apsolutno remek-djelo.

16/17:Dvorac strave/Dama u crnom
Kakva priča! Kakva karakterizacija likova! A crtež...Prava rapsodija! M & G su i ovdje genijalni. I opet prvi kadar svake priče je odličan, kao i u Noći punog mjeseca te u Zoni sumraka (ne sjećam se sad kadra iz Prokletog dana, odnosno je li i tamo bio ovako odličan:)) s tim da je prvi kadar druge priče apsolutno remek - djelo. Ali ono što kod crteža opčinjava je cjelokupna izvrsna kombinacija jarke snježne bijele boje i crnila dvorca koja donosi izvrsne kontraste. Također, crtači su poznati po svojim lubanjama/očima/dijelovima glave i tijela koji se raspadaju te niti ovdje nisu razočarali:))
Radnja je izrazito atmosferična i zapravo vas usisava u sam dvorac te i vas taj strah od dame u crnom opčinjava i uvlači vam se pod kožu. Ali je li dama krivac za događaje ili je ipak riječ o nekom drugom?
Uglavnom, sve pohvale scenaristi i crtačima na ovom vrhunskom ostvarenju.
Scenarij:10/10
Crtež:10/10
Naslovnice:10/10







Apsolutno!
Lik batlera maestralan!
Prica je strava, doslovno i figurativno. Crtez za 'past u nesvist' od perfekcije.
Kultna dvodjelna prica.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2024 : 16:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonto

Ono kad procitas da ova dva prevaranta M&G dobijaju desetke, a Ambrosini šestice izgubis volju citat dalje.



Meni su M & G u tom početnom periodu genijalni, a ponegdje i maestralni. Nisam sad dugo čitao nove epizode DD-a ali moguće je (a čini mi se i da jest) da su se poslije dosta pokvarili. Nije to ništa čudno, pa Chiarola je nacrtao Sedam gradova Cibole, a nakon toga ima hrpetinu epizoda (da ne kažem sve!) gdje nije ni blizu tome crtežu.



Nikad se nisu pokvarili. Ostali su crtacki temelj serijala Dylan Dog!
Sve dok nas Signore Giuseppe nije nazalost napustio i otisao crtati neke druge metafizicke krajolike i situacije.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2024 : 16:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Carlu Ambrosiniu, koji nas je takoder napustio u godini odlaska Montanaria, moglo bi se naci zamjerki na rasplinutost i razlivenost crteza naspram stamenog Stana, pa onda Brindisia, Roia, Casertana i dvojca MGa, ali o preminulima, sve najbolje. Imao je cudnih cudovista, nije da nije. Ipak je bio dio staffa nekoc genijalnog i najprodavanijeg serijala u Italiji, to mu niko ne moze osporiti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/02/2024 : 10:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonto

Ono kad procitas da ova dva prevaranta M&G dobijaju desetke, a Ambrosini šestice izgubis volju citat dalje.



Meni su M & G u tom početnom periodu genijalni, a ponegdje i maestralni. Nisam sad dugo čitao nove epizode DD-a ali moguće je (a čini mi se i da jest) da su se poslije dosta pokvarili. Nije to ništa čudno, pa Chiarola je nacrtao Sedam gradova Cibole, a nakon toga ima hrpetinu epizoda (da ne kažem sve!) gdje nije ni blizu tome crtežu.



Nikad se nisu pokvarili. Ostali su crtacki temelj serijala Dylan Dog!
Sve dok nas Signore Giuseppe nije nazalost napustio i otisao crtati neke druge metafizicke krajolike i situacije.




Super, velim oni su mi najači igrači u DD stafu i drago mi je da se nisu kasnije pokvarili. Da, žao mi je što je Giuseppe otišao...

Nego, idemo dalje!

40:Dogodilo se sutra
Ono s čime jednostavno moram početi ovu mini recku je ODLIČAN crtež Freghierija i osobno mislim da mu je ovo najbolji rad ikada. Osobno ga ne preferiram previše i ocjene za njegov rad uvijek bi išle tu negdje oko šestice ali ovdje naprosto oduševljava! Ono po čemu je njegov crtež karakterističan je ta nekakva...tuga. Žalost. Beznađe koje se vidi u svakoj pori crtanja njegovih junaka. Nije to melankonija nego puno jači osjećaji koje njegov crtež predočava. Plus, imamo par genijalnih horror scena u stripu i to od samog početka, a scena sa avionom i Bubom te kako liku vrh aviona prolazi kroz lubanju...O majke ti mile:))
Brutalno!
Uglavnom, nisam mislio da ću to ikada reći ali Freghieri je rasturio.
A scenarij? Sclavi u svom najboljem izdanju. Kao prvo opet imamo sporedne priče koje em su odlične em se izrazito dobro uklapaju u završnu cjelinu. Kao drugo, priča nas jednostavno nosi na krilima i nakon svake pročitane stranice pitamo se - što će biti sada?
A onaj pilot...Lik je zapravo preslika Dylana samo je alkoholičar. Znači Dylanov alkoholičarski alter ego čiji se avion na kraju zabija u njegovu Bubu. Kako genijalno izvedeno!
Zapravo cijeli Sclavijev scenarij beznađa svakog pojedinca u epizodi (čak i Dylan ne ševi) je izvrsno prenesen od strane Freghierija.
Jedino mi nisu jasne prikaze koje vidi Logan - jesu li to njegove vlastite paranoidne misli ili je svaka od tih osoba zapravo, ne znam, nekakav đavolov poslanik na zemlji?
Inače tvornica pored koje Dylan prolazi na 16. str. je ona sa omota albuma Animals grupe Pink Floyd.
A svemirci? Genijalno su ubačeni. Mislim da su stvarni jer ne samo da su uzrokovali nestanak onog lika koji je dobio sto tisuća funti nego ih je i Dennis Bird vidio i mislim da to nije njegova uobrazilja uzrokovana alkoholom. Odnosno, vidio je svemirski brod, a ljude je zamijenio za vanzemaljce.
Uglavnom, što reći?
Ne sjećam se kada sam zadnji put čitao ovu epizodu ali ovo što sada mogu reći o njoj je da je riječ o apsolutnom remek - djelu.
Bravo Sclavi, bravo Freghieri!
Scenarij:10/10
Crtež:10/10
Naslovnica:10/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/02/2024 : 15:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Apdejtani popis scenarista, crtača i zanimljivosti na 1. strani:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36831

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/02/2024 : 15:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Inače u 40. epizodi nema nijednog "tjah"!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/02/2024 : 19:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
41:Golconda
O majke ti mile koji LSD od epizode:))
I to dvostruka doza:))
Moram priznati da sam nakon čitanja išao još jednom prelistavati da vidim jesam li sve dobro shvatio jer priča je i više nego kompleksna.
Ok, sve je inspirirano radovima Renea Magrittea ali Sclavi je itekako dao svoj osobni pečat i to sve funkcionira odlično. Jedna od onih mindfuck epizoda koje te ostavljaju pod snažnim dojmom.
Inače, odkud Dylanu druga Buba kada je prva skršena u prethodnoj epizodi? Mislim, očito ju je kupio negdje ali nigdje se ništa ne spominje o tome:))
Scenarij:10/10
Crtež:10/10
Naslovnica:10/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2024 : 00:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

41:Golconda
O majke ti mile koji LSD od epizode:))
I to dvostruka doza:))
Moram priznati da sam nakon čitanja išao još jednom prelistavati da vidim jesam li sve dobro shvatio jer priča je i više nego kompleksna.
Ok, sve je inspirirano radovima Renea Magrittea ali Sclavi je itekako dao svoj osobni pečat i to sve funkcionira odlično. Jedna od onih mindfuck epizoda koje te ostavljaju pod snažnim dojmom.
Inače, odkud Dylanu druga Buba kada je prva skršena u prethodnoj epizodi? Mislim, očito ju je kupio negdje ali nigdje se ništa ne spominje o tome:))
Scenarij:10/10
Crtež:10/10
Naslovnica:10/10



O, skrsit ce je on visekratno jos puno puta u epizodama koje dolaze. Zanemari. Ima dobrog mehanicara. Smatraj da je popravljena izmedu epizoda. A polako, saznat ces i kako je dosao do nje prvi put...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2470 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 04/02/2024 : 13:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Evo mog mišljenja od prije tjedan-dva:

21:Prokleti dan
Odlična epizoda sa serijskim ubojicom,a najbolji je motiv, odnosno način na koji se on desio, tj. trigger koji je pokrenuo ubojičino djelovanje - istovremeno jednostavan, originalan i zanimljiv. Ovdje nemamo ništa natprirodno, to je točno, ali imamo odličnu i krvavu whodunnit epizodu sa odličnim krajem koji diže ocjenu na više.
Inače, ovdje prvi put saznajemo da se Dylan boji letova avionom. Također treba pohvaliti karakterizaciju utučenog Groucha kada čuje da je Dylan poginuo. Prvo ipak još ubaci šalu-dvije ali ga onda pogodi spoznaja...Odlično.
Crtež - ja sam ljubitelj M & G-a ali ovdje ne briljiraju kao u npr. Noći punog mjeseca što ne znači da su loši, dapače.
Sve u svemu odlična epizoda.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Naslovnica:8/10

Sve u svemu odlična epizoda, s tim da mislim da sam poslije ispravio grešku da se ovdje prvi put saznaje da se Dylan boji letiti avionom.

Inače, oduvijek su me zanimale te ubojice koje godinama spremaju neki zločin/osvetu. Čovječe, koliko im to mora preokupirati misli, držati ih na adrenalinu, davati im snage... Picard u jednoj TNG epizode kaže da ti se nakon nekog vremena ta mržnja koju neki čovjek nosi jednostavno uvuče pod kožu. Postane opipljiva. Kao dio tebe.

Stvarno zanimljivo.


Slazem se. Po meni i dalje sjajna epizoda, nepravedno potcenjena.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 04/02/2024 : 13:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Čisto da ne bi da vlada jednoumlje, slažem se s Tontom. M&G imaju svoj šarm ali su i dalje na samom dnu Dylanovih crtača sa jednim Cossouom i Rinaldijem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/02/2024 : 17:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

41:Golconda
O majke ti mile koji LSD od epizode:))
I to dvostruka doza:))
Moram priznati da sam nakon čitanja išao još jednom prelistavati da vidim jesam li sve dobro shvatio jer priča je i više nego kompleksna.
Ok, sve je inspirirano radovima Renea Magrittea ali Sclavi je itekako dao svoj osobni pečat i to sve funkcionira odlično. Jedna od onih mindfuck epizoda koje te ostavljaju pod snažnim dojmom.
Inače, odkud Dylanu druga Buba kada je prva skršena u prethodnoj epizodi? Mislim, očito ju je kupio negdje ali nigdje se ništa ne spominje o tome:))
Scenarij:10/10
Crtež:10/10
Naslovnica:10/10



O, skrsit ce je on visekratno jos puno puta u epizodama koje dolaze. Zanemari. Ima dobrog mehanicara. Smatraj da je popravljena izmedu epizoda. A polako, saznat ces i kako je dosao do nje prvi put...



Ako je uspio popravit ovoga onda kojeg je pogodio avion onda je stvarno dobar.

A sjećam se da je kupovao Bubu u nekom kolor festu ili tako nešto. Bila je jedna cijena pa su krenula sniženja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/02/2024 : 17:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
M&G u rangu sa Cossuom?

Jack the Black.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/02/2024 : 17:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Čisto da ne bi da vlada jednoumlje, slažem se s Tontom. M&G imaju svoj šarm ali su i dalje na samom dnu Dylanovih crtača sa jednim Cossouom i Rinaldijem.



Eto zašto demokracija ne valja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2024 : 17:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Deers

Čisto da ne bi da vlada jednoumlje, slažem se s Tontom. M&G imaju svoj šarm ali su i dalje na samom dnu Dylanovih crtača sa jednim Cossouom i Rinaldijem.



Eto zašto demokracija ne valja.



Pa rekao bi; da!
Meni je Cossu, samo dobar. Sve te njegove face su mi iste. Likovi drveni. Cudovista saljiva. Ritam kojeg crta mi je spor... ako me razumijete. Ako ne nema veze. M&G su mi pak, legende serijala.

Rinaldi je vec jaca prica, visi nivo, ali nije stari staff.

Nego mladjo, dojma sam da ti ove prve, prastare ali izvanredne price citas po prvi put? Po kronologiji. Varam li se?

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 04/02/2024 17:56:48
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/02/2024 : 18:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da sad sam pogledao cosu... sve isti likovi

jel on onu hijenu slikao... sve iste likove je u sljedecem stripu...hijena...zenska s dugom kosom-drolja... itd

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9229 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 04/02/2024 : 19:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nije, Hijenu je crtao Fernando Tacconi.


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/02/2024 : 21:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Deers

Čisto da ne bi da vlada jednoumlje, slažem se s Tontom. M&G imaju svoj šarm ali su i dalje na samom dnu Dylanovih crtača sa jednim Cossouom i Rinaldijem.



Eto zašto demokracija ne valja.



Pa rekao bi; da!
Meni je Cossu, samo dobar. Sve te njegove face su mi iste. Likovi drveni. Cudovista saljiva. Ritam kojeg crta mi je spor... ako me razumijete. Ako ne nema veze. M&G su mi pak, legende serijala.

Rinaldi je vec jaca prica, visi nivo, ali nije stari staff.

Nego mladjo, dojma sam da ti ove prve, prastare ali izvanredne price citas po prvi put? Po kronologiji. Varam li se?



Ne, ako izuzmemo što sam ih čitao kao klinac, još sam barem dvaput-triput pročitao te epizode s ti da sam ih zadnji put čitao prije deset godina pa je dosta ishlapilo:)) Zanimljivo, sjećam se mali milion detalja (još od kad sam ih čitao kao klinac) zaključno sa pričom Poslije ponoći ali onda mi sjećanje drastično opada. Od svake epizode se sječam jako malo. Sli da ih prvi put čitam kronološki - da! Čitat ću epizode izvorno kako su objavljene pa dokle stignem.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2024 : 22:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa to je u stvari ludilo, i blago ti se! Jer iako, ti se dosta toga vraca, masu toga ces i otkriti sto nisi vidio do sad. (Ako nisi iscitao sve rpizode) To je jedan skroz novi svijet. U svakom slucaju gust veliki.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/02/2024 : 12:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pa to je u stvari ludilo, i blago ti se! Jer iako, ti se dosta toga vraca, masu toga ces i otkriti sto nisi vidio do sad. (Ako nisi iscitao sve rpizode) To je jedan skroz novi svijet. U svakom slucaju gust veliki.



Tako je!
A svih Dylana sam pročitao nekih 50% tako da će tu biti puno baš baš novih uzbuđenja!

Nego, idemo dalje za iste pare:

42:Hijena
O majke ti mile kaj je ovo? Ovo je najmanje dobar Dylan Dog u prve 42 epizode i prvi koji značajno odudara od ostalih. Scenarij je tanak. Lik zvan Hijena pobjegne iz najbolje čuvanog zatvora tako što se dogovori sa jednim policajcem, ovaj mu povjeruje na riječ iako zna kakav je zločinac u pitanju, Hijena naravno ubije policajca čim mu više nije od koristi i onda se baci kroz odvoz za smeće te pobjegne s kamionom koji ga odvozi! Ok, murija odmah reagira ali sad je već kasno, zločinac preuzima vožnju nad kamionom te i dalje bježi. Uglavnom, ako ikada nekoga ubijem, tražiti ću premještaj u Dartmoor.
Crtež? Taconni je (barem zasad) najmanje dobar crtač.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2151 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 05/02/2024 : 12:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Tu se promijenio i naslovničar, došao je Stano umjesto Ville.

Da i ja rečem neš o M&G, kad su već aktualni. Po meni su oni u početku bili skroz dobri. To se vidjelo i dok su crtali Malog rendžera, na kojem su se baš isticali. Kad su prešli na Dilana, tamo je crtački kadar ipak bio jači pa su bili onako, prosjek. Nikako ne kao npr gore spominjani Cossu koji je bio baš loš..

I rekao bi da su se oni najviše pokvarili. Sjećam se, kad su došli oni maxiji sa 3 njihove priče, to se nisam mogao prisiliti čitati baš zbog overdosea njihovim crtežom. Nekako su sve bili zafušarili, likovi su bili sve lutkastiji, sve bezizražajniji, sjene sve nabacanije, kontrasti nepostojeći.. baš užas, vidjelo se da je to bio teški autopilot.
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.79 seconds. Snitz Forums 2000