forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ex Machina 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/04/2020 : 16:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Bivši superjunak i sadašnji gradonačelnik New Yorka Mitchell Hundred borio se protiv korumpiranih političara, uništavanja okoliša te tu i tamo i protiv posjetitelja iz drugih dimenzija, no što će učiniti kada netko od njegovih poznanika dobije moći slične njegovima? A kako se približavamo šokantnom završetku Hundredova gradonačelničkog mandata, doznat ćemo i cijelu priču iza tragedije kojom je započeo ovaj serijal.

Znanstvena fantastika, drama i akcija isprepliću se u ovom eksplozivnom i od kritike hvaljenom, napetom serijalu autora Briana K. Vaughana (Y: Posljednji muškarac) i dobitnika nagrade Eisner Tonyja Harrisa (Starman). Peta knjiga Ex Machine u svoj raskoši sakuplja epizode od 41. do 50. ovog popularnog serijala, skupa sa četvrtom specijalnom epizodom - „Zelenilo“. Ne propustite završno poglavlje ovog političkog trilera.

Ex machina 5 • Ex Machina: knjiga peta • 320 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Brian Vaughan • Crtež Tony Harris • Prijevod Robert Solanović • Lektura i redaktura Goran Pavlov • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 8.4.2020. • Cijena 180 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/ex-machina-5-ex-machina-knjiga-peta/620/

Trouble will find me

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/04/2020 : 16:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Aaaa, stigo Uskrs ranije. :D
Da ne komentiram svaku temu zasebno, ovo se odnosi i na Ex Machinu i na Kriminal.

EDIT: Odmah kupio Kriminal, za ostatak ću se vj strpit do IL...ako ga bude.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/04/2020 16:33:03
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2020 : 17:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2020 : 17:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Interliber mora biti, pa cekaj to je za 7 mjeseci. Racunam i na Sajam knjige u Beogradu krajem 10.. Mozda da i Mafest bude prestavljen to je izveden ove godine.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/04/2020 : 18:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Interliber mora biti, pa cekaj to je za 7 mjeseci. Racunam i na Sajam knjige u Beogradu krajem 10.. Mozda da i Mafest bude prestavljen to je izveden ove godine.

Koji optimista!
Prema trenutnom stanju, nema ti niti početnog slova od bilo čega pomenutog.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2020 : 18:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Duki

Naravno, optimisticki, kako drukcije.. Pa nije valjda, da ce ovo stanje trajati jos pola godine. Kod nas se vec nesto govori o postupnom ukidanju nekih restrikcija kroz tjedan, dva. Ali ok, stvarno je sad nezahvalno davati bilo kakve prognoze. No ja si ne mogu zamisliti jos par mjeseci karantene. Vec sad skoro pa i gubim razum. Jos malo pa ce mi Miki postati najbolji strip :).

Jack the Black.

Edited by - mike on 08/04/2020 18:46:40
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 19:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Miki Manojlovic!?



Ma neeee, ajmo malo optimisticno momci!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/04/2020 : 21:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by mike

Interliber mora biti, pa cekaj to je za 7 mjeseci. Racunam i na Sajam knjige u Beogradu krajem 10.. Mozda da i Mafest bude prestavljen to je izveden ove godine.

Koji optimista!
Prema trenutnom stanju, nema ti niti početnog slova od bilo čega pomenutog.


Nazalost, istina...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/04/2020 : 09:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Treba ću to jednom detaljnije elaborirati ali zasad ovako, nakon što sam u šutu pročitao cijeli serijal, definitivno mogu zaključiti da Vaughan ima zanimljive ideje a onda ih negdje putem zbog loše izvedbe i vrlo zbrzanog kraja usere. Imao sam takvu bojazan već kod započinjanja ovog serijala a nakon iskustva sa Y, i na žalost ona se ostvarila. Bio mi je sasvim ok politički dio, ali nije mi zgodno posložen onaj drugi, fantastični i taj ostavlja dojam zbrzanog.

U svakom slučaju budem definitivno ponovno pročitao serijal da malo bolje proučim gradivo, a i priznajem, vuče me nešto, ali više nemam volje dati šansu sagi. S druge strane počeo Kriminal, i što reći, čista uživancija.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/04/2020 : 09:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Duki

Naravno, optimisticki, kako drukcije.. Pa nije valjda, da ce ovo stanje trajati jos pola godine. Kod nas se vec nesto govori o postupnom ukidanju nekih restrikcija kroz tjedan, dva. Ali ok, stvarno je sad nezahvalno davati bilo kakve prognoze. No ja si ne mogu zamisliti jos par mjeseci karantene. Vec sad skoro pa i gubim razum. Jos malo pa ce mi Miki postati najbolji strip :).


potpuno se slažem majk sa tobom - ovo će brzo proći;a uživaćemo mi stripadžije i na sajmu knjiga i interliberu i salonu i cršu...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 18/04/2020 : 13:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mike

Duki

Naravno, optimisticki, kako drukcije.. Pa nije valjda, da ce ovo stanje trajati jos pola godine. Kod nas se vec nesto govori o postupnom ukidanju nekih restrikcija kroz tjedan, dva. Ali ok, stvarno je sad nezahvalno davati bilo kakve prognoze. No ja si ne mogu zamisliti jos par mjeseci karantene. Vec sad skoro pa i gubim razum. Jos malo pa ce mi Miki postati najbolji strip :).


potpuno se slažem majk sa tobom - ovo će brzo proći;a uživaćemo mi stripadžije i na sajmu knjiga i interliberu i salonu i cršu...


Kraj karantina neće značiti i ponovna masovna okupljanja. Veliko je pitanje hoće li išta od ovoga biti ove godine i u kom formatu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/04/2020 : 00:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mike

Duki

Naravno, optimisticki, kako drukcije.. Pa nije valjda, da ce ovo stanje trajati jos pola godine. Kod nas se vec nesto govori o postupnom ukidanju nekih restrikcija kroz tjedan, dva. Ali ok, stvarno je sad nezahvalno davati bilo kakve prognoze. No ja si ne mogu zamisliti jos par mjeseci karantene. Vec sad skoro pa i gubim razum. Jos malo pa ce mi Miki postati najbolji strip :).


potpuno se slažem majk sa tobom - ovo će brzo proći;a uživaćemo mi stripadžije i na sajmu knjiga i interliberu i salonu i cršu...


Kraj karantina neće značiti i ponovna masovna okupljanja. Veliko je pitanje hoće li išta od ovoga biti ove godine i u kom formatu.


Nece nazalost biti nista od ikakvog okupljanja. Bar do slijedece godine...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/08/2020 : 11:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
moje pozitivne kritike za prva 4 dela ostaju, a bome za peti deo dolaze hvalospevi. mracno, turobno, teskobno, bas kako treba
sjajna je ex machina
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/08/2020 : 22:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

moje pozitivne kritike za prva 4 dela ostaju, a bome za peti deo dolaze hvalospevi. mracno, turobno, teskobno, bas kako treba
sjajna je ex machina



Znaci kaspere sveukupno je Ex Machina dobar serijal i vredi ga imati?
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/08/2020 : 22:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
o da. jos ako volis dekonstrukciju superheroja...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/08/2020 : 22:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

o da. jos ako volis dekonstrukciju superheroja...



Stavljam na spisak!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 31/08/2020 : 22:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by kasper

o da. jos ako volis dekonstrukciju superheroja...



Stavljam na spisak!



iscitaj keca, pa vidi za ostale
a transmet?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/08/2020 : 23:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by kasper

o da. jos ako volis dekonstrukciju superheroja...



Stavljam na spisak!



iscitaj keca, pa vidi za ostale
a transmet?




Rasprodat je kec Transmet.
Ako naidje negde povoljno, nabavicu ga.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/08/2020 : 23:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
јел ти пуно 50 јура?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2020 : 00:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

јел ти пуно 50 јура?



Pa nisam sad pri nekom keshu pravo da ti kazem, a i ne zuri mi se. Stedim za najave CK Ratnike sa Akbara, Bluberija itd.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2441 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 01/09/2020 : 11:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Going druze iduce godine u ovo vreme, javice se kasper i napisati kako mu je machina smor, i da ne zna sto mu se desilo pa da je hvali ovako.

Dobra je ex machina.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2020 : 21:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Going druze iduce godine u ovo vreme, javice se kasper i napisati kako mu je machina smor, i da ne zna sto mu se desilo pa da je hvali ovako.

Dobra je ex machina.



Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/09/2020 : 11:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

јел ти пуно 50 јура?


stigao mi je meil od izvesnog Aleksandra,a u vezi ovoga,al ga slučajno izbrisah;pa ako možeš,Aleksandra,ponovo mi ga pošalji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/09/2020 : 11:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by anto

јел ти пуно 50 јура?



Pa nisam sad pri nekom keshu pravo da ti kazem, a i ne zuri mi se. Stedim za najave CK Ratnike sa Akbara, Bluberija itd.


pa bolje ti je da kupiš Transa 1 nego Ratnike,Kopca i Bluberija (i da ti ostane love za bioskop),iz moje perspektive.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/09/2020 : 11:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by anto

јел ти пуно 50 јура?


stigao mi je meil od izvesnog Aleksandra,a u vezi ovoga,al ga slučajno izbrisah;pa ako možeš,Aleksandra,ponovo mi ga pošalji.



ok
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 02/09/2020 : 16:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by anto

јел ти пуно 50 јура?



Pa nisam sad pri nekom keshu pravo da ti kazem, a i ne zuri mi se. Stedim za najave CK Ratnike sa Akbara, Bluberija itd.


pa bolje ti je da kupiš Transa 1 nego Ratnike,Kopca i Bluberija (i da ti ostane love za bioskop),iz moje perspektive.


Anto ne lazi
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000