forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Lunov magnus strip - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DOMI
Advanced Member

Croatia
4595 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 18/05/2022 :  18:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
ajmeeeee.... koji dobar retro! Ono... baš ultra ultra

ma kako god da bude, bitno da izlazi...
plus verzije od broja 998,,

• 52 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdano je 766 brojeva (Vjesnik, Borgis/Strijela, Korpus, SA) •
• Od 2022.Alan Ford vraca se u HR u ultramodernom grandioznom stilu u ekskluzivnom formatu 17x24 cm •
Go to Top of Page

Damir82
New Member

112 Posts

Member since 02/06/2019

Posted - 18/05/2022 :  22:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Damir82 a Private Message  Reply with Quote
Dali se zna kad izlazi prvi broj
Go to Top of Page

goodpaso
New Member

Serbia
135 Posts

Member since 03/05/2020

Posted - 31/05/2022 :  18:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send goodpaso a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Anto_123

Davno je trebalo pokrenuti reprinte ZS i LMS u istom ruhu od prvih brojeva, naravno bez kasapljenja priča i kojekakvih igrica sa naslovnim stranama, znamo šta je radio Dnevnik.Ali obzirom da smo imali samo njih i takvi su nam bili odlični.Sad te sve priče manje više imamo kroz razne reprinte, raznih izdavača pa ne znam baš kako će ovo ići.Evo primjer NZS broj 38 ako se ne varam.Sljedeći broj je dvobroj sa Zagorom i Olafom.Ja te priče imam u extri i od Libellusa. I dovoljno sam lud da ih uzmem i sada,ne želim preskakati.Ako nešto kupujem onda ću uzeti sve.Pitanje je koliko nas ima tako luđahnih u opticaju da bi izdavač bio zadovoljan, a u nove snage se ne može pouzdati.Od junaka koje bih volio vidjeti iz prijašnjih ZS i LMS-a jedino mi na pamet pada Džudas sve ostalo već viđeno ili je u fazi izlaska kod raznih izdavača .I pored svega navedenog ZS-u bih i danas kupovao od prvog broj.Ali bez nekih modernizacija,onako kako je bilo prije

Pa ima sigorno vise od onih koji kupuju pojedinacna sva ostala kiosk izdanja VC-a i Ludensa...

Ako se odvoje bolest zvano kupovina Zagora za komad 5000e i cuvanje u sefu ili bunkeru onda ostaju normalni kupci i zadovoljstvo kupovanja i citanja stripova raznih formata i izdavaca makar i istih epizoda, Ja iako imam Suma zamki u raznim izdanjima kupio sam opet kao kolor klasik,zasto?
nemam pojma ali ok mi je i nije mi broblem hr,sr,bos ili koji god jezik.
Dok je kupaca bice i izdavaca
i na kraju treba da se pokrene peticija u ex yu drzavama da se nadje izdavac da pokrene .ebenog Texa odabrane price a da ne pricam za Mark,Blek kolor klasik na 130 strana za 360din koliko kosta u Alanu Fordu
Go to Top of Page

roby05
Senior Member

Croatia
2842 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 02/06/2022 :  06:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Zna li se ista,sta,kako,kad...???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000